שירותי ניקוי ספות מקצועיים

אנו מבלים על ספות זמן רב מחיינו. בבית, הספות ממוקמות בסלון, היכן שבדרך כלל אנו מעבירים את שעות הפנאי שלנו. אך לא רק בבית – גם בעבודה, יותר ויותר משרדים בשנים האחרונות מציבים ספות בחללים המשותפים או בחללי המעבר, זאת מתוך הבנה של החשיבות החברתית שלהן והחשיבות שלהן בשמירה על מוטיבציה והרגשה טובה.

עקב השימוש הרב, ספות נוטות להתלכלך יותר מרהיטים וממשטחים אחרים, בין אם זה בבית ובין אם זה במשרד. אנו מביאים אליהן אבק מהרחוב, וכן מהגוף שלנו – רוב התרכובת של אבק הוא תאים מתים או חלקיקי שערות. משך השהייה וכן אופן השהייה על הספות גורם לעלייה בהצטברות האבק עליהן.

תחזוקה שוטפת איננה תחליף לניקוי מקצועי

התחזוקה השוטפת של ספות היא חשובה מאין כמוה. מדי כמה ימים יש לאבק את הספות, וכן מומלץ להימנע מאכילה ושתיה של דברים שעלולים ליצור כתמים קשים להסרה, כמו מאכלים שומניים, פירות עסיסיים או משקאות ממותקים. יחד עם זאת, שירותי ניקוי ספות, עור אור כל חומר אחר לא יכול להיות מושלם ללא עזרה מקצועית.

קודם כל, האבק יכול להצטבר בתוך סיבי הבד במקומות שללא המיכשור המתאים לא תוכלו להגיע. דווקא האבק הזה, הבלתי נראה לעין, יכול להצטבר לכמויות גדולות במיוחד, מפני שאנו לא רואים אותו ולכן פחות מודעים לו.

שנית, ישנם כתמים קשים שנדמה שלא ניתנים להסרה. אך בשימוש בחומרי הניקיון המתאים לסוג הספה, ובשימוש בטכנולוגיה חדישה – עוד לא נולד הכתם שבסופו של דבר לא יפנה את מקומו.

ניקיון מקצועי לא בא על חשבון איכות הסביבה

רבים חוששים שהאיכות של שימוש בחומרים חזקים או בטכנולוגיית ניקיון חדישה בהכרח מהווים פגיעה באיכות הסביבה, או עלולים לסכן את הבריאות של המשתמשים בספה שלאחר מכן, עקב רגישויות עור או בעיות נשימתיות. האמת היא שהמצב הפוך לחלוטין.

דווקא בזכות השימוש בטכנולוגיה חדישה, פותחו בשנים האחרונות חומרי ניקוי טבעיים, העומדים בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר בתחום הקיימות ואיכות הסביבה, ולפיכך מובטחת בטיחותם של המשתמשים, בפרט ילדים קטנים.

גם אם לא ניקיתם כתם מיד – עדיין יש תקווה

ניקוי ספות בד הוא מאתגר במיוחד משום שהן נוטות לספוג כתמים בקלות ובצורה עמוקה. באותה נשימה, שימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים עלול להסב נזק לרקמת הבד, ולפגוע באיכות הספה.

אמנם מומלץ לטפל בכתם מיד כאשר הוא נוצר, אולם אל דאגה: הטכנולוגיה הקיימת כיום, בשילוב הניסיון המקצועי וחומרי הניקיון האיכותיים, שמצד אחד יסירו את הכתם ומצד שני לא יפגמו בבד – כל אלה מבטיחים שניתן להחזיר לספה את הניצוץ והברק האבודים, ללא פשרות.

/ 5.

דילוג לתוכן