המדריך לניקיון בניינים

חכמים מאיתנו כבר אמרו: “ניקיון בניינים היא עבודה קשה, אבל מישהו חייב לעשות את זה”. חברות ניקוי בניינים צריכות לדעת הכולל מהכול על מוצרי הניקיון והטכניקות השונות, כדי שיוכלו לנקות כל סוג של מבנה ביעילות ותוך חיסכון בזמן. הנה כמה דגשים ששווה לקחת בחשבון עבור בניין נוצץ.

ניקוי בנייני מגורים ובנייני משרדים היא משימה מורכבת למדי. כדי לנקות אותם כמו שצריך, צריך לדעת מה לעשות, כי לא מדובר רק בניקוי הרצפות או ספונג’ה. מעבר לכך, מדובר גם בשמירה על המבנה נקי מאבק וחלקיקים אחרים שעלולים לגרום לבעיות בריאותיות. ואם אתם ממקמים את הבריאות שלכם במקום הראשון, ההמלצה הכי חמה היא להזמין חברת ניהול ועד בית שתטפל בכל נושא התחזוקה של הבניין.

במה חברת ניהול ועד בית יכולה לסייע?

ניקוי בנייני מגורים ובנייני משרדים זו עבודה קשה. לא קל לנהל את כל העבודה שצריך לעשות, ויש הרבה דברים שצריך לטפל בהם. צריך לדאוג לכך שהמבנה מתוחזק כמו שצריך ושיש מספיק צוות שיעשה את העבודה, ככה שחברת ניהול ועד בית עשויה להיות הפתרון המומלץ ביותר לתחזוקה השוטפת של המבנה.

חברת ניהול הבית דואגת לכך שהנכס שלכם יהיה נקי ומתוחזק היטב, אבל אנשי הצוות של החברה הם מטפלים בכל משימות הניקיון ומספקים שירותים נוספים כמו גינון, גיזום עצים, תחזוקת מערכות חשמל, אינסטלציה ועוד. זאת, בהתאם לצרכים שלכם ושל המבנה.

דגשים בניקיון בנייני מגורים ומשרדים

הדבר הראשון שחשוב לדעת הוא, שהתדירות בה מנקים מבנים תלויה בסוג הבניין ובמספר האנשים המאכלסים אותו. לדוגמה, אם יש לכם בניין דירות עם 10 דירות, ייתכן שתצטרכו לבצע ניקיון עמוק אחת לחודשיים. אם מדובר בבניין משרדים עם מאות עובדים, ייתכן שתצטרכו לבצע ניקוי עמוק כל שבוע או לתחזק את המבנה באופן יומי.

שנית, על מנת לוודא שהעסק שלכם מתנהל בצורה חלקה, או שבניין המגורים במצב נאות, חשוב לקבוע כמה כללי יסוד בהתנהלות במבנה. אל תחששו לתלות שלטי-הסבר אשר מורים על מה שאסור ומה שמותר לעשות בגבולות הבניין.

טיפים לבחירת חברת ניהול ועד בית

בחירת חברת ניהול ועד בית היא החלטה משמעותית, ואתם רוצים לוודא שאתם מקבלים את השירות המדויק לכם במחיר הנכון לכם ביותר. בתוך כך, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כמו למשל הניסיון והמומחיות של החברה. כמו כן, תרצו לדעת שרמת שירות הלקוחות הניתנת על ידי החברה מספקת, מהירה ויעילה.

ולא פחות חשוב, מחיר השירותים שמציעה החברה אמור להתאים לתקציב שלכם בקופת ועד הבית. אם התמחור של החברה חורג מגבולות התקציב שלכם, אפשר לנסות להתמקח על המחיר או לקזז מסוגי השירותים שניתן לקבל מהחברה. לדוגמה, אם אינכם חייבים שירותי גינון לבניין, בדקו כמה ויתור על השירות הזה יוזיל לכם מהמחיר הכולל.

/ 5.

דילוג לתוכן