ניקיון לאחר שיפוץ מאסיבי בבית

לאחר כל שיפוץ וכל עבודה שנעשית בבית, מצטבר בדרך כלל אחר כך הרבה לכלוך, אבק, שאריות של חומרי בנייה, צבע, ברגים, מסמרים וכן הלאה.

כל זה מחייב ניקיון יסודי ומסיבי עד שמצליחים להתפטר מכל השאריות הללו.

אז יש כאלה שלא רוצים לשלם יותר מכפי שהם כבר שילמו עד כה והם לא מעוניינים להגיע לעלויות גבוהות עבור עבודה שהם סבורים שיש להם את האפשרות לבצע אותה בכוחות עצמם. 

מבחינתם בקטע הזה הם אולי צודקים. אך הם לא מבינים עד כמה מורכבת עשויה להיות המשימה הזו עבורם ועד כמה קשה יכולה המלאכה הזו להיות. עד כדי כך שבמקרים רבים, רק אחרי שכבר בוצעו ניסיונות לנקות ולהסיר את כל אבק הבנייה ואת כל השאריות, מתברר כי אין מנוס וכדי להגיע לרמת הניקיון הרצויה, יש להיעזר באנשי מקצוע בתחום הזה של ניקיון.

מי ינקה לכם את הבית אחרי השיפוץ?

אז הבנתם כי ניקיון הבית לאחר שיפוץ זה דבר מורכב. השאלה היא אל מי אכן כדאי לפנות כדי לקבל את השירות?

כאן יש תשי אפשרויות. יש את האפשרות לפנות אל מנקה, אדם פרטי שמציע את שירותי הניקיון שלו ולשכור את שירותיו לניקיון הבית מכל מה שנותר בו לאחר השיפוץ. האפשרות השנייה היא  לפנות אל חברת ניקיון שמציעה את השירות ואת העבודה המקצועית של צוות מנוסה ומורחב.

הניקיון לכאורה בכל מקרה ייעשה. השאלה היא מה באמת כדאי לעשות ובמה אכן כדאי לבחור.

חברת ניקיון מול מנקה פרטי

אז נעמיד את שתי האפשרויות, זו מול זו ונבחן את כל אחת מהן.

חברת ניקיון משרדים מסוגלת לספק את העבודה בצורה עקבית – ברוב המקרים יש בצוות החברה, גיבוי לכל מקרה של חוסר בכוח אדם. שלא כמו עוזרת בית פרטית או מנקה פרטי שאם הוא לא יכול להופיע לעבודה בשל אילוצים, הרי שהלקוח יישאר בלי שירות.

חברת ניקיון מצוידת בכל מה שצריך לצורך הניקיון – בעוד שמנקה פרטי לא יביא אתו ציוד מיוחד לצורך העבודה, הרי שחברת ניקיון יש לה את הציוד המקצועי, יש לה את הכלים הנכונים ויש לה גם את הידע המקצועי איך וכיצד לטפל בכל סוג של בעיה.

חברת ניקיון תבוא גם בשעות לא סטנדרטיות – כאשר מדובר בחברת ניקיון, הרי שהיא יכולה להגיע לעבודה גם בשעות שהן אינן סטנדרטיות. כך לדוגמא אם מדובר בניקיון של משרד או של בית עסק, שם יש צורך לסיים עם עבודות הניקיון לפני שמתחיל יום העבודה, הרי שבחברת ניקיון אפשר לקבל שירות של ניקיון עם מפתח בטרם יחלו שעות העבודה.

לסיכום, אחרי כל עבודה של שיפוץ, צביעה או ניסור בבטון, הטוב ביותר הוא להיעזר בשירות של חברת ניקיון מקצועית המציעה את השירות.

/ 5.

דילוג לתוכן