שואב אבק תעשייתי

שואב אבק תעשייתי הוא מכונה לניקוי מקצועי. שואב אבק תעשייתי משמש לניקיון ברמה גבוהה של שטחים גדולים כמו מפעלים ומחסני אריזה, לכלוך קשה כמו בתעשיית הבנייה, מוסכים, פסי ייצור או באזורים שדורשים תדירות ניקוי גבוהה כמו בתי מלון, מוסדות ציבור, בתי חולים ועוד.

לשואב אבק תעשייתי יכולת קיבול גבוהה מאוד והוא מסוגל להכיל כמויות לכלוך גדולות וכן סוגי לכלוך קשים, רטובים ואף נפיצים. שואב אבק תעשייתי מתאים למפעלים, עסקים ולכל מקום שבו מקפידים על סטנדרטים גבוהים של ניקיון ונדרשים לתפקד בצפיפות או תוך כדי עבודה והתנהלות רציפה.

שמירה על ניקיון במפעלים, פסי ייצור, מחסנים ובתי אריזה היא חשובה ביותר בשל העובדה שלכלוך, אבק, חומרים מסוכנים ועוד סוגי פסולת עלולים לגרום לנזקים, לפגוע בתפקוד המכונות ואף לסכן עובדים. שואב אבק תעשייתי מאפשר שמירה על ניקיון מוחלט במאמץ נמוך ומסוגל לעבור לאורך זמן תוך חסכון של שעות עבודה, עלויות תחזוקה ובלאי.

חברות הפועלות בתחום מספקות פתרונות ניקוי מקצועיים ברמה גבוהה וביניהם מבחר שואבי אבק תעשייתיים לתחומים ושימושים שונים, שואב אבק רטוב, שואב אבק יבש, שואב אבק לאבקות וליטוש יהלום, שואב אבק לניקוי בדים וריפודים וכן מגוון מערכות שאיבה תעשייתיות.

מערכות שאיבה תעשייתיות

מערכות שאיבה תעשייתיות מספקות פתרונות שאיבת כמויות גדולות של פסולת, שאיבת מורכבת כמו אבקות ושבבים, נוזלים, חלקי חומרים דליקים או נפיצים ועוד. שואב תעשייתי או מערכות שאיבה תעשייתיות יתאימו מאוד לתחומים בהם מצטברת פסולת רבה או שנעשה שימוש בחומרים מסוכנים – דליקים, נפיצים, או חדים, שימוש באבקות ושבבים, תעשיית הבטון הטקסטיל ועוד. מערכות שאיבה של חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מתוכננות ומורכבות בהתאמה לדרישות ולצרכים של הלקוח וכן לסוג העבודה.

מערכת שאיבה תעשייתית דורשת תחזוקה מינימלית ומכילה בתוכן מערכת לניקוי אוטומטי בלחץ אוויר. חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מספקת שואבי אבק תעשייתיים ומערכות שאיבה תעשייתיות בעלות טורבינות יניקה חזקה ואמינה, מערכות סינון חדשניות המאפשרות שאיבה של נוזלים וחומרים יבשים, מנגנון ניקוי עצמי של הפילטר ללא צורך בפירוק וכן במערכת ניעור עצמי המאפשרת עבודה רציפה. מורן טכנולוגיות ניקוי – מובילים בציוד ניקוי מקצועי.

שואב אבק למשתמש הביתי

עד כה דובר על שואב אבק המתאים לצרכים תעשייתים. כעת נדבר על שואב אבק המתאים לשימוש ביתי. קיימים לא מעט דגמים וסוגים של שואבי אבק כאלה. עליכם לבחור את זה שהכי מתאים עבורכם. העדיפות היא לבחור שואב אבק רובוטי מאשר שואב אבק ידני. כך תוכלו להתאמץ הרבה פחות, תוכלו להפעיל את השואב הרובוטי כאשר אינכם בבית ובכלל תוכלו לאחסן אותו בקלות ולהפעיל אותו בכל אחד מחללי הבית שלכם. כל זאת בדגש על הפעלה פשוטה ומהירה.

/ 5.

דילוג לתוכן