איך לשמור על מבנים וקליניקות מושכרות נקיות ומצוחצחות?

ניהול נכסי ההשכרה בין השוכרים השונים יכול להיות די מלחיץ. כבעלים של מבנים וקליניקות מושכרות מוטלת עליכם אחריות, ומלבד איתור שוכרים וגביית דמי השכירות, עליכם גם להקפיד לנקות את החלל ולשמור עליו מסודר, כדי למשוך אליו שוכרים נוספים. אם שאלתם את עצמכם איך לעשות זאת? כדאי שתקראו את הטיפים הבאים.

לפני שמתחילים – מה היתרון בשמירה על ניקיון של קליניקה מושכרת?

לניקיון משרדים, מבנים וקליניקות מושכרות יש יתרונות רבים. חברת Better Clinic למשל מעמידה לרשותם של מטפלים קליניקה להשכרה עבור מגוון טיפולים, ובכך מונעת מהם את הצורך לשלם על השכרת חלל באופן קבוע, אלא רק בהתאם לשימוש. יש לכך המון יתרונות, וכדי שהשוכרים ירגישו בבית, חשוב מאוד להקפיד על הניקיון ולוודא שהקליניקה תמיד תהיה מוכנה לשימוש.

כיצד לשמור על ניקיון נכס ההשכרה שלכם?

כדי להבטיח שהנכס שאתם משכירים תמיד יהיה נקי, עליכם לבצע את הפעולות הבאות:

הקפידו על ניקיון לפני השימוש

ישנם אנשים שאינם זקוקים לקליניקה או משרד על בסיס קבוע, אלא רק באופן חד פעמי, או אחת לשבוע. אם אתם משכירים מבנה או קליניקה עבור שימוש חד פעמי, מומלץ לנקות את החלל היטב בין השימושים, כאשר הכי כדאי לנקות אותו ממש לפני השימוש כדי להכין אותו לשוכרים.

בדקו באופן קבוע אם יש עבודות תחזוקה ותיקונים

בנוסף לניקיון של הנכס שלכם, עליכם גם להקפיד על תחזוקה שוטפת שלו. ככל שתעקבו יותר אחר עבודות התחזוקה ותבצעו אותן בזמן, כך הנכס ישמר טוב יותר ויוכל לשמש יותר ויותר שוכרים. בדקו את מערכת האינסטלציה, שימו לב שאין נזילות או רטיבות, בצעו עבודות תחזוקה עונתיות, תקנו את כל מה שדורש תיקון בזמן וכדומה.

נקו את השטחים החיצוניים

חלל החוץ הוא נקודת המפגש הראשונה של השוכרים עם המבנה. לכן חשוב גם לשמור על ניקיון המבנה, גם מבחוץ. שימו לב שהכניסה מסבירת פנים ונקו את החללים החיצוניים כמו למשל את החלונות, המרפסת, הגינה, אזור הדשא, אזור החניה וכיוצא בכך.

הזמינו חברת הדברה כשמגיע הזמן

כמובן שאינכם רוצים שהשוכרים יתקלו באורחים בלתי רצויים בקליניקה כמו למשל תיקנים או נמלים. לכן חלק בלתי נפרד מהניקיון הוא הזמנת שירותי הדברה כשצריך. לקראת הקיץ, שזו העונה שכל המזיקים יוצאים לאוויר העולם מומלץ להזמין הדברה מקצועית, כך תוכלו להבטיח שהמזיקים יישארו רחוקים והקליניקה תשמר נקייה.

ולבסוף, שיכרו את שירותיה של חברת ניקיון משרדים מקצועית שיכולה לספק לכם מעטפת שלמה של שירותים תחת קורת גג אחת ברמה הגבוהה ביותר!

/ 5.

דילוג לתוכן