לפרטים והצעת מחיר

 

שטח מדינת ישראל הוא מצומצם, ישנו מחסור בקרקעות פנויות לבנייה, מה שמוביל, בשנים האחרונות, לתנופה בהקמה של מגדלים גבוהים, בעיקר במרכז הארץ. המגדלים משמשים הן לצורכי מגורים לאנשים פרטיים והן כמשרדים עבור מוסדות ציבור, חברות פרטיות, בעלי עסקים ועוד. כחלק מהתחזוקה השוטפת של המגדלים, ישנה חשיבות רבה להקפיד על ניקיון של החלונות לפחות פעמיים בשנה, על מנת לשמור על חזות מרשימה ואסתטית וראות צלולה כלפי חוץ, בכל ימות השנה. כמו כן, כאשר דואגים לנקות את החלונות באופן קבוע ולא מזניחים, זה מעלה את ערך הבניין ומונע בעתיד נזקים שיכולים להיגרם כתוצאה מפגעי מזג אוויר, הצטברות של אבק ובוץ, פיח, אבנית, חול וכל לכלוך אחר.

על מנת לנקות חלונות במגדלים, יש לפנות אל חברות בעלות מומחיות ספציפית בתחום, המעניקות שירותי ניקוי חלונות בבניינים גבוהים. זאת, מאחר ומדובר בעבודות המחייבות ציוד לעבודה בגובה, ניסיון בשטח ומיומנות. מדובר על חברות ניקיון, בעלות רישיון ספציפי שניתן על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, המאשר ביצוע עבודות בגובה רב. חברות אלה מעסיקות צוות עובדים מקצועי שעבר הסמכה ייעודית, מקפידות על ציוד לעבודה בגובה תקין, שימוש בחומרי ניקיון מתאימים ושמירה על בטיחות העובדים ועוברי האורח שנמצאים למטה.

ניקיון חלונות במגדלים

אז איך מנקים חלונות במגדלים?

  1. חבלי סנפלינג:
    השימוש בסנפלינג לניקוי חלונות גבוהים הוא נפוץ ביותר, מאחר והוא מאפשר נגישות טובה לחלונות בכל הקומות, כמו גם למקומות חיצוניים מוסתרים בבניין והעבודות מתבצעות בצורה בטוחה, יעילה ומהירה. גלישת סנפלינג מחייבת ציוד עבודה בגובה מתאים ותקני, לבוש מתאים ושימוש בחבלי גלישה וחבלי אבטחה למניעת תאונות ונפילות של ציוד או כלים למטה. בצורה זו, העובדים נקשרים לחבלים ורתמות המחוברים לנקודות עיגון הנמצאות גג המגדל ומתחילים בניקוי החלונות מלמעלה כלפי מטה. לפני שמתחילים בעבודות יש לבדוק את תנאי מזג האוויר, גשמים, רוחות וכן לגדר את השטח בתחתית המבנה כדי למנוע מעבר של אנשים.
  2. במות הרמה:
    עבודות הניקיון של החלונות באמצעות שימוש בבמות הרמה היא דרך פופולרית ונוחה מאוד. מדובר על במות הרמה חשמליות המאפשרות העלאה של העובדים לגובה הרצוי וכך יש להם גישה טובה כדי לערוך ניקיון יסודי בחלקים ובמקומות חיצוניים של המבנה. על מנת להגיע לקומות הגבוהות ביותר, נעזרות חברות הניקיון במנופים ייעודיים עם זרוע טלסקופית.
  3. מערכת אוסמוזה הפוכה:
    בשיטה זו משתמשים במערכת המבצעת שאיבה וסינון של מים ומונעת אבנית, כך שהחלונות נשארים נקיים לזמן ארוך יותר. אל המערכת מחברים מצד אחד מוט טלסקופי וצינור מים המאפשר הגעה למקומות גבוהים ומהצד האחר את חומרי הניקוי. פעולת הניקיון מתבצעת כאשר עובד הניקיון אוחז במוט ומפעיל את המערכת, שמזרימה את המים המסוננים וחומרי הניקוי על החלונות והניגוב נעשה באמצעות ספוג ומגב מותאמים.
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: