לפרטים והצעת מחיר

מעבר לחשיבות הרבה של ניקיון המשרד או חלל העבודה של החברה שלכם והיתרונות הרבים שאתם יכולים להפיק ממקום עבודה נקי כמו נראות משופרת , חלל נקי מחיידקים ושיפור בפריון העבודה, בחירה בשירותי חברת  נקיון משרדים מקצועית עבור המשרד שלכם משפיעה לטובה גם בהיבט הירוק  ותורמת למאבק הסביבתי לשמירה  על איכות הסביבה וכדור הארץ שלנו בצורה ישירה ועקיפה נרחבת.

ניקיון משרדים ומיחזור

מיחזור

מחזור הוא תהליך שבו מפרקים פסולת ובעזרת טכניקות מתקדמות "מחזירים" את הפסולת למצב של חומר הגלם, או לפחות לחומר דומה מאוד מבחינת ההרכב שיכול לשמש כתחליף הולם לחומר המקור. תהליך זה מאפשר לצמצם באופן משמעותי את כמות הפסולת ובנוסף גם את מימדי הזיהום שנגרמים עקב תהליך הפקת חומרי הגלם הכרוך באנרגיה רבה ובשימוש בחומרים מזהמים. כמו כן, מחזור  מביא להפחתה משמעותית בשטחי ההטמנה הדרושים לפסולת ותורם לשימוש חסכוני במשאבי כדור הארץ.

כאשר אתם נעזרים בחברת ניקיון משרדים, היכולת שלכם למחזר עולה באופן ניכר באמצעות שירותי החברה ובהתאמה התרומה הירוקה של העסק שלכם לכדור הארץ. חברות ניקיון רבות מאפשרות שירותי פינוי פסולת למחזור עבור עסקים ומשרדים שמעוניינים להצטרף למהפכה הירוקה ולהשתמש במיכלים נפרדים של נייר, פלסטיק, סוללות ומרכיבים אלקטרוניים שונים. בחירה בחברה אמינה, תאפשר לכם להתרכז במחזור ותחסוך ממכם את כאב הראש של פינוי מיכלי המחזור למיכלים ייעודיים.

כדי לתת לכם הערכה כמותית פוטנציאלית , זכוכית לדוגמא, מתפרקת רק אחרי מיליון שנה באופן ממוצע. כל בקבוק שלא הולך למחזור ומושלך לפסולת כללית, עתיד להמשיך ולזהם את כדור הארץ לעוד אלפי שנים. כאשר המשרד שלכם ממחזר זכוכית, אתם יכולים להפחית את זיהום האוויר הנלווה לייצור זכוכית חדשה ב20% ואת זיהום המים המופק בתהליך ב50%.

בנוסף, כאשר מדברים על משרדים, אחד מחומרי הגלם שמשרדים משתמשים בהם הכי הרבה הוא נייר ואתם יכולים לתרום תרומה משמעותית לכדור הארץ באמצעות מחזור נייר שמתאפשר בקלות באמצעות חברת נקיון משרדים מקצועית שיכולה לעזור לכם למחזר את הניירות והעיתונים בקלות.  תהליך ייצור של עיתון מעיתון "ישן" צורך כ30%-50% פחות אנרגיה מתהליך ייצור של עיתון "חדש"

זיהומים ומחלות   

כבר הוכח בעשרות מחקרים שזיהום הוא גורם משמעותי למחלות, ועל פי נתוני ארגון הבריאות העולמי זיהום אוויר סביבתי וזיהום אוויר שמקורו בסביבה הביתית גורמים ישירים לכ7 מיליון מקרי מוות בעולם מידי שנה. נקיון המשרד שלכם יכול למנוע מקרי זיהום בסביבת המשרד, ולעזור במניעת מחלות והתפשטותן בקרב העובדים. כאשר מסתכלים על ההיבט הסביבתי, הזיהום מוביל בעקיפין לפגיעה סביבתית משום שתהליך הפקת וייצור התרופות הוא תהליך כימי מזהם לעיתים קרובות, שמוביל לפגיעה נוספת בכדור הארץ ופליטת חומרים מזהמים לאטמוספרה.

לכן, חברת נקיון משרדים אמינה ואיכותית יכולה לעזור לכם לשמור על בריאות עובדיכם, ובנוסף לתרום תרומה משמעותית להגנה  על כדור הארץ שלנו ושמירה על ערכים ירוקים חשובים עבור עתידנו.

ניקיון אחרי שיפוץ

משרדים רבים בוחרים לשכור חברת נקיון משרדים מקצועית לאחר ביצוע שיפוץ והם יודעים למה. תהליך השיפוץ מייצר פסולת רבה של בטון,אבנים, ברזל וצבע ועל פי משרד החינוך, ישראל מייצרת בכל שנה למעלה ממיליון טון פסולת בניין. אז נכון, את רוב רובה של הפסולת הקבלן אחראי לפנות אך ויש צורך בניקוי מקיף , מקצועי ויסודי שבאמת יצור סביבה נקייה ובטוחה ולא סביבה שרק נראית נקייה למראית עין אך טומנת בחובה המון חיידקים ופסולת שנשארו מהשיפוץ ולא פונו או נוקו על ידי הקבלן. חשוב לבחור בחברה אמינה שתדע כיצד לסלק את חומרי הפסולת למקום הייעודי ותעזור לכם לשמור על משרד נקי והקפדה על אחריות סביבתית.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: