לפרטים והצעת מחיר

 

שיפוץ הבית יכול לחולל קסמים ולהפוך דירה ישנה ומתפוררת לדירה מעוצבת וחדשה.

הבעיה היא שהתהליך האינטנסיבי של חידוש המרחב כולל לרוב גם החלפת מטבח, שבירת קירות, סיוד וריצוף מחודש ועשוי להיות מלווה בהרבה לכלוך ובלגן. שאריות של בטון שנדבקו לאריחים, רובה אקרילית, כתמי צבע שנותרו על רהיטים ויש צורך לבצע ניקיון אינטנסיבי ברמה מקצועית על מנת להשיג חלל נעים ונקי.

ניקיון לאחר שיפוץ

קיימות שתי דרכים לבצע ניקיון אינטנסיבי - באמצעות שירותי ניקיון של אנשי מקצוע. כלומר, הזמנה של חברת ניקיון מומחית בעלת וותק, ניסיון וציוד מתקדם לניקוי החלל שתבצע ניקיון אחרי שיפוץ או בעזרת שימוש עצמי בחומרי ניקוי ייחודיים בסטנדרטים גבוהים, למי שמעדיף את שיטת "עשה זאת בעצמך".  אם בחרתם בשיטה השנייה, חשוב שתבחרו את החומרים הנכונים תוך התאמה לתשתית המבוקשת ועקבו היטב אחר הוראות היישום, זאת על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

לפניכם מידע חשוב בנושא:

מחדשים את הווקס

פעמים רבות תרצו בתהליך שיפוץ להחליף ווקס ישן בווקס חדש על מנת לרענן את אפקט הליטוש. לפני שמיישמים שכבת ווקס חדשה, יש להסיר את הקודמת וניתן לעשות זאת באמצעות חומר ייעודי.

חשוב לבחור תכשיר ניקוי עם הרכיבים הפעילים כמו פוספטים, סיליקטים, פעילי שטח, ממסים ומים שיכולים באמת להסיר את הווקס.

אך יש לשים לב שיש לעבד את החומר, בין אם באמצעות מכונת פוליש או פד שחור עשוי סקוטש גס או עם מברשת לשימוש ידני. 

את החומר ניתן ליישם על משטחים שונים כמו אבן, שיש או בטון ואף לדלל במים על מנת לחסוך בחומר.

נלחמים בחלודה

לפני שיפוץ או אחריו, יתכנו מקומות בהם נוצרה חלודה כתוצאה מרטיבות מוגברת. למרבה השמחה, קיימים חומרים שנלחמים בחלודה ונחשבים גם יעילים וגם בטוחים. כלומר, הם מבוססים על מים, אינם דליקים ואינם פולטים אדים, חסרי ריח וגם לא תוקפים את התשתית.

כלומר, הניקוי הוא ממוקד מאוד. לרוב מדובר בחומרים המבוססים על חומצות מינראליות, פעילי שטח, חומרי הרטבה, ממיסים, אינהיבטורים ומים וניתנים לשימוש תוך כדי מריחה, הברשה, טבילה או קרצוף.

מסירים חומרים בלי לפגוע בסביבה

הגישה היום היא ידידותית וקיימים חומרים אקולוגיים שיכולים להסיר מגוון חומרים כמו לכות, טושים, סילרים, רובה אפוקסית ודבקים והם אינם אלקלים ואינם מכילים מתילן כלוריד.

בנוסף, הם לא דליקים ובעלי ריח עדין מאוד כך שלא נותר זכר לשימוש בחומר ניקוי עוצמתי מלבד משטח נקי וניחוח נעים.

נפטרים מהבטון

ישנם תהליכי שיפוץ מורכבים הכוללים: תהליכי בנייה, פינוי דירה וכ'ו למשל, הגדלת הבית בפרויקטים של התחדשות עירונית, הוספת מרפסות וכדומה ובאופן טבעי, השימוש בבטון עשוי להסב לכלוך.

חשוב להצטייד בחומר ייעודי לניקוי אחר בנייה שתפקידו העיקרי הוא להסיר שאריות של בטון קשה. קיימים חומרים שיעילים להסרת כתמי בטון אך עשויים מאוד לפגוע בתשתית עצמה ולכן, חשוב לחפש חומרי ניקוי על בסיס חומצות מוחלשות במים, שאינו תוקף תשתיות כמו פלסטיק, אלומיניום או צבע או זכוכית, קל ליישום ומחדש את המראה גם לאחר פעולת הניקוי העוצמתית. שימו לב שהוא ניתן ליישום על מגוון תשתיות כמו קרמיקה פורצלן, אבני חול וכדומה.

חשוב מאוד לדאוג לפתרונות ניקוי מתאימים במהלך ולאחר תהליך השיפוץ על מנת לשמור על הבית נקי ומאוורר בדרך הטובה ביותר. הקפידו על חומרים ידידותיים לסביבה, שאינם פוגעים באיכות התשתית וגם אינם רעילים לשימוש כך שתוכלו לנקות ובראש שקט.

מספר מדרגים:20 דירוג ממוצע:4.6
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: