לפרטים והצעת מחיר

 

למרות שעקרונות אריגת השטיחים כמעט ולא השתנו באלף השנה האחרונות יש אספקט אחד בענף שהתקדם שנות אור – ניקוי שטיחים. אם בעבר ניקוי שטיחים היה מטלה ביתית שנעשתה באמצעים פרימיטיביים כמו מברשות ברזל צפופות ומחבטי יד. הרי שהיום אלו נעלמו כמעט כליל מהנוף האורבני. מרבית האנשים מסתפקים ברפרוף של שואב אבק וכשהשטיח באמת זקוק לניעור רציני הם מזעיקים את המומחים.

ניקוי שטיחים _ עבודה למומחים

סטארט אפ בניקוי שטיחים

תשכחו מהדימוי שיש לכם בראש על ניקוי שטיחים. חברה לניקוי שטיחים שפועלת ברוח התקופה מזכירה מפעל יצור עתיר טכנולוגיה – עם מכונות ייעודיות לניקוי ותיקון שטיחים, עם פיקוח צמוד של מומחים ושימוש באמצעים כימיים מתקדמים וטכניקות משולבות וחדשניות. לצד זה, נשמר הרבה ידע מקצועי מסורתי שגם היום דרוש לאיש מקצוע שצריך לתת מענה לניקוי ושיקום שטיחים מיוחדים כמו שטיחים אפגניים יקרי ערך, שטיחים פרסיים עתיקים או שטיח שאגי בלתי נשכח. השילוב הזה בין מוצר ששייך לעידן שקדם למהפכה התעשייתית ובין הפתרונות שהעולם המודרני יודע לתת  הופך את תחום ניקוי השטיחים לתחום שאין דומה לו.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

העובדה שבאופן בסיסי שטיח זה מוצר שכמעט לא עבר אבולוציה מהותית במשך מאות ואפילו אלפי שנים בהחלט מעוררת השתהות. היא גם גוררת ביקורת ומעלה שאלות פילוסופיות על היחס בין מודרנה ומסורת והאם קדמה היא תמיד תהליך חיובי. הפעם האחרונה שענף השטיחים הציג פיתוח חדש שהוביל לשינוי מהותי בעולם העיצוב היתה לפני יותר ממאה שנה כאשר הופיע בזירה השטיח מקיר לקיר. הרעיון בשטיחי הקיר לקיר שהוא למעשה תחליף לריצוף.

בשונה מריצוף רגיל יש לו ערכים מוספים בתחום הבידוד, הצבע וכמובן הטקסטורה הנעימה. בשונה משטיח רגיל הוא מוצמד ומהודק לרצפה באמצעות הדבקה וכך הוא נשאר נטוע במקום. אבל לשטיחים מקיר לקיר יש גם חסרונות. הם נשחקים ובעיקר צוברים לכלוך וככאלה ובשל העובדה שהם פופולריים בעיקר בבנייני משרדים, הם מהווים אתגר וכאב ראש לחברות ניקיון כבר למעלה ממאה שנה. לחברת ניקיון רגילה אין כלים, ביותר ממובן אחד, לתת מענה אפקטיבי לניקיון של שטיחים מקיר לקיר.

ביקור בית לשטיח

חוסר היכולת של חברות הניקיון הכלליות לתת מענה מוצלח לניקוי שטיחים מקיר לקיר הוביל במהלך השנים לפגיעה קשה במצבם ובהמשך להחלפתם בפתרונות ריצוף אחרים שיותר פשוטים לאחזקה שוטפת. הבשורות הטובות הן שהיום יש אלטרנטיבה טובה יותר לשמירה ואחזקה של שטיחים מקיר לקיר. חברות לניקוי שטיחים זיהו את הצורך וחלקן מציעות שירות שוטף של ניקיון ותחזוקה למשרדים בהם קיימים שטיחים  מקיר לקיר.

לסיכום

בחירת חברה לניקוי שטיחים היא צעד מומלץ לאנשים שאינם רוצים לקחת סיכון בניקוי השטיח שלהם באופן עצמאי. למי שמעוניין בשטיח נקי ונוצץ מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום ניקוי, תיקון ושחזור וליהנות מתוצאה גבוהה ואיכותית.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: