לפרטים והצעת מחיר

 

בין אם שיפצתם את הבית או בכלל בניתם אחד מאפס, אתם יודעים שהשלב הבא הוא ניקיון- מבפנים ובחוץ.  שיפוץ הוא עסק מאוד מלכלך ואת הלכלוך שהוא משאיר ניתן לחלק לשתיים: פסולת בניין ושאריות. אז מהי הדרך היעילה ביותר לפנות את כל הפסולת הזו, מי צריך לעשות את הפינוי ומה אומר החוק?

ניקוי ופינוי פסולת לאחר בנייה או שיפוץ

ניקיון שאריות הפסולת

שברי זכוכיות, חלקיקי בטון, גבס, שבבי עץ, השפרצות צבע, חלקיקי רובה, שאריות טיח וכד' הם סוגי לכלוך שלא קל להוציא מהבית וניסיון לעשות זאת לבד בעזרת מטאטא ויעה עלול לגרום לנזק לרצפה או לקירות ולהרוס את כל מה שעבדתם עליו. בנוסף, פינוי כל הפסולת הזו דורש זמן וכוח פיזי רבים שלא לכולם יש ושחבל לבזבז אותם על ניקיון. בדיוק מהסיבות הזאת כדאי להשכיר את שירותיה של חברת ניקיון המתמחה בניקיון לאחר שיפוץ, שתטפל בכל הלכלוך הזה בעזרת ציוד מתקדם ואנשי מקצוע מקצועיים ואמינים. בנוסף, היא יכולה להפוך את הבית לנקי במיוחד בעזרת פוליש ווקס לרצפת הבית. הניקוי כולל: ניקוי רצפות, חלונות, גופי תאורה, פאנלים, שקעים וכד'.

שירותי ניקיון מומלץ להזמין שבוע מראש -רק כאשר אתם בטוחים שהשיפוץ נגמר (אם אפשר יותר, מעולה). בנוסף, כדאי להגיד לאדם שאתם מדברים איתו מהחברה שאתם מעוניינים שהוא יגיע לבדיקה מקדימה כדי שיראה מה כמות העבודה, כמה זמן זה ייקח, כמה אנשים הוא צריך לעבודה והכי חשוב: לקבל הצעת מחיר ריאלית וסופית כדי שלא יתווספו כל מיני הוצאות שלא דובר עליהם מראש.

ניקוי פסולת בניין

פסולת בניין היא פסולת גדולה יותר משאריות הפסולת. היא מורכבת מבטון, אספלט, עפר, סלע טבעי וכד'. פסולת זו אינה ניתנת לפינוי לפח רגיל אלא צריכה להיות מפונה לאתר פינוי פסולת המוכר ע"י המדינה, כך על פי חוקים שנקבעו על ידי המשרד להגנת הסביבה. העונש לעובר על החוק יהיה בדרך כלל קנס כבד ובמקרים חריגים גם מאסר.

אז מה היא הדרך הטובה ביותר לטפל בפסולת בניין?

הדרך הטובה ביותר לדאוג שתהליך פינוי פסולת הבניין שלכם יקרה בצורה היעילה והבטוחה ביותר היא לשכור את שירותיו של קבלן לפינוי פסולת. כדי שהתהליך יתבצע גם בצורה חוקית, חשוב לבדוק טוב את החברה שאתם שוכרים, שהיא בעלת תעודות ומפנה את הפסולת לאתר מורשה. במידה ופסולת הבניין שלכם תגיע לאזור שאינו מורשה וקבלן פינוי הפסולת ייעצר,  גם אתם עלולים להישפט על העבירה.

קבלן פינוי פסולת בניין יספק לכם את כל השירותים והציוד שתצטרכו לפינוי הפסולת מהבית שלכם: החל מהצבת מכולות לפינוי פסולת ליד הפרויקט ועד לאסיפתו והבאתו באמצעות משאיות המיועדות לפינוי פסולת אל אתרי מיחזור והטמנה חוקיים שנקבעו ע"י המדינה. פינוי הפסולת לאתרים המורשים צריך להיעשות לא רק בגלל החוק אלא כחלק מהשמירה שלנו על הסביבה.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: