לפרטים והצעת מחיר

תסכימו איתנו, שעם הזמן, ספות מתבלות, מאבדות את הצבע שלהן וצוברות אבק. אם אתם רוצים לשמור על הספה שלכם ולהמשיך להנות ממנה לאורך זמן, כדאי שתכירו את השיטות הטובות ביותר לניקוי הספה הביתית. מוכנים? אנחנו מתחילים!

מדריך לניקוי ספות - איך מומלץ לנקות ועם איזה חומרים

ניקוי ספות באמצעות חומץ

מדובר על שיטת קלאסית וישנה לניקוי של ספות. כל מה שצריך לעשות הוא להרטיב סמרטוט לח במעט חומץ. מהן היתרונות של השיטה? היא זולה (בקבוק חומץ עולה שקלים בודדים), הכתמים יוצאים בקלות יחסית (במיוחד כתמי שמן) וכמו כן במידה ואתם מחזיקים בעלי חיים, החומץ יכול לנקות את כתמי השתן שלהם וגם לנטרל את הריח שלו (כך תוכלו למנוע מבעלי החיים "לסמן" שוב את שטח הספה).

ניקוי ספות באמצעות סודה לשתייה

גם כאן מדובר על שיטה פופולארית וותיקה יחסית. כל מה שצריך לעשות הוא לשפוך סודה על שטח הספה ולאחר מכן לעבור עם מטלית יבשה ולאסוף את האבקה שנוצרה. שימו לב, השיטה לא יעילה במידה ומדובר על הסרה של כתמים ישנים.

ניקוי ספות באמצעות אבקת כביסה

השיטה פועלת באופן הבא: יש לפזר מעט אבקת כביסה ולאחר מכן לשפשף אותה עם סמרטוט נקי. המרקם הגרגירי שנוצר, הופך את תהליך הניקוי ליעיל. עליכם לקחת בחשבון, שכאשר האבקה הופכת לעיסה, יהיה קשה לנקות אותה. שיטה מצוינת שיכולה לפעול במידה ויש כתמים קטנים על הספה.

ניקוי ספות באמצעות שימוש בתרסיס מיוחד

סביר להניח שהבחנתם בכל מיני תרסיסים לניקוי ספות. הם נמכרים בסופרים גדולים וכל מיני רשתות של "עשה זאת בעצמך". יש לבדוק שהתרסיס מיועד לספת בד או ספת עור ובהתאם לכך, יש לקחת בחשבון שהתרסיסים כולם מעניקים ברק לספה ולא תמיד מצליחים להסיר את כל הכתמים.

ניקוי ספות באמצעות סבון כלים

עם השיטה הזו צריך להיזהר, שכן לא בטוח שהיא מספקת יעילות מקסימאלית וגם השימוש בסבון כלים, עשוי להבהיר את הצבע של הספה, לצור כתמים וכמו כן הסקוץ' שמשתמשים בו לביצוע פעולת הניקוי, עשוי לקרוע את הבד של הספה.

לנקות לבד או לקחת חברה?

כל השיטות שהוזכרו לעיל, הן שיטות בהן ניתן להשתמש על מנת לנקות את הספה. מה שכן, אם אתם רוצים לבצע ניקוי יסודי ומקצועי, העדיפות היא לקחת את שירותיה של חברה המתמחה בניקוי ספות. צוות החברה יגיע אליכם עם כל הציוד והחומרים המתאימים ויבצע ניקוי ברמה גבוהה, כך שהספה תהיה מבריקה וכמו חדשה.

איך לבחור חברה לניקוי ספות?

בישראל פועלות המון חברות ניקיון המציעות גם שירותי ניקוי ספות. עליכם לבדוק האם יש המלצות על החברה, מה המחיר שהיא גובה עבור השירות, האם יש אחריות על העבודה וכו'. לאחר שיש ברשותכם את כל הנתונים, בחרו את החברה המתאימה והזמינו ממנה את השירות.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: