לפרטים והצעת מחיר

 

כשמדובר בבחירת חברת ניקיון משרדים חשוב שתבחנו מספר גורמים, שעשויים במידה רבה לקבוע את מידת שביעות הרצון שלכם. מבחינה כלכלית כמובן שכולם מעדיפים את המחיר המשתלם ביותר, אך כשהמחיר בא על חשבון איכות וטיב השירות, עדיף לשלם קצת יותר. אז הכנו לכם מדריך לבחירת חברת ניקיון משרדים, שיעזור לכם לבחון איזו חברה מתאימה לצרכים שלכם ויכולה להבטיח לכם משרדים נקיים, שמתוחזקים היטב ולהעניק לכם ולצוות העובדים שלכם סביבת עבודה נעימה ובטוחה לעבוד בה.

מדקיך לבחירת חברת ניקיון משרדים

חברה מקצועית בניקיון משרדים

כל חברה שמציעה שירותי ניקיון, חייבת להתמחות בתחום זה. בבחירת חברת ניקיון למשרדכם כדאי שתוודאו שזהו תחום הליבה של העסק שאתם שוכרים את שירותיו, שאנשי הצוות מקבלים הכשרה, הדרכה, ציוד וכל מה שנחוץ להם לצורך ביצוע העבודה בצורה מיטבית בתנאי השטח שבמשרדכם.

בחנו היטב את האלמנטים השונים במשרדיכם, שטיחים, גופי תאורה מיוחדים, ציוד אלקטרוני יקר וכדו' וודאו שחברת הניקיון שאתם שוכרים את שירותיה מתמחה בעבודה בתנאי השטח השונים ובניקיון האלמנטים הללו.

ניקיון משרדים וניקיון כפיים

בשכירת שירותי ניקיון למשרד אתם מכניסים עובדים, שלא אתם שכרתם לעבוד, אל סביבת העבודה שלכם, שסביר להניח שמכילה ציוד יקר, מסמכים סודיים ועוד. בבחירת חברת ניקיון בדקו כיצד נבחרים צוותי הניקיון של החברה, האם הם נדרשים להציג ר"פ בראיון העבודה, האם נעשים מבחני אמינות לפני קבלתם לעבודה וכדו'. וודאו של משרדיכם נכנסים אנשי מקצוע אמינים, שתוכלו לסמוך עליהם.

ניקיון משרדים וניקיון מסחרי

חברה שמתמחה בניקיון למגזר המסחרי ועובדת עם בתי מלון, מסעדות ומלונות יודעת כיצד להתמודד עם ניקיונות בסביבה מורכבת מאוד, מה שיכול להעיד על כך, שהיא מציעה פתרונות ניקיון כלליים למגוון צרכים כמו ניקוי שטיחים, ניקוי ספות וריפודים, ניקוי חלונות בגובה וכדו' ולהעניק לה עדיפות בבחירת חברת ניקיון בתל אביב והסביבה.

מחיר הוגן ותמורה להשקעה

כדי לדעת האם חברת הניקיון גובה מכם מחיר הוגן ערכו רשימה של שירותי הניקיון שאתם זקוקים להם, כולל כל פרט החל מניקוי חלונות המשר, דרך איסוף עלים יבשים בכניסה למבנה ועד לניקיון הגג לפני עונת החורף. הוסיפו לרשימה זו את שטח המשרדים, כמות העובדים ועמדות העבודה בשטח המשרדים, כמות המבקרים שפוקדים את המשרדים מידי יום, מידע חיוני כמו כמה קומות לבניין, האם השירותים ציבוריים או שהם משרתים לעובדי המשרד בלבד וכדו'. משיש בידיכם את הרשימה המלאה, ערכו סקר שוק קצר. הפנו את הרשימה ל – 3 חברות ניקיון שונות והשוו בין המחירים שתקבלו. כמו כן, בחנו האם משתלם לכם לשלם בעבור כל השירותים הללו לחברת הניקיון, או שבעבור עבודות מיוחדות כמו ניקוי הגג משתלם לכם להזמין אחת לשנה איש מקצוע נוסף שיעשה זאת. שקלו כמה אתם מוכנים להשקיע בעבור שירותי הניקיון של המשרד שלכם, ומה חברות הניקיון מוכנות להציע לכם בתקציב שהגדרתם.

ניקיון בשעות שמתאימות לעסק שלך

יש חברות שדורשות עבודה מסביב לשעון, כך שתמיד תהיה הרגשה שנושא האחזקה והניקיון מטופל, ואילו אחרות מבקשות שעבודות הניקיון יבוצעו בסוף יום עבודה על מנת למנוע כל הפרעה, ולו הקטנה ביותר, לצוות העובדים ולמבקרים במשרדים. בדקו באילו שעות חברת הניקיון נותנת שירות, והאם זה מתאים לצרכים ולדרישות שלכם.

זה לא רק נראה נקי, זה באמת נקי!

סטנדרט ניקיון יכול להשתנות מאדם אחד לאחר. אל תתביישו לשאול ולדרוש פירוט על שיטות העבודה בהן משתמשים צוותי הניקיון של החברה שאתם שוכרים את שירותיה. בהזמנת שירותי ניקיון למשרד אתם חייבים לוודא שסביבת העבודה אכן תהייה נקייה וסטרילית, וכך תבטיח בטיחות ובריאות לכם ולכל צוות העובדים שלכם. בסופו של דבר, המשרדים שלכם לא רק צריכים להיראות נקיים, אלא להיות נקיים.

רקורד מוכח ורשימת ממליצים

לפני בחירת חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה בפרט ומרכז הארץ בכלל אל תהססו לבקש רשימת ממליצים. תוכלו לשוחח עם לקוחות החברה שאתם שוקלים לשכור את שירותיה, ולבחון אילו שירותים הלקוחות הממליצים מבקשים, מה טיב השירות, האם קל להתנהל מול חברת הניקיון, האם העובדים אדיבים ואמינים ועוד. כמו כן, בדקו את הרקורד של החברה, כמה זמן היא פועלת, האם היא החליפה ידיים לאחרונה וכו'.

תשומת לב לפרטים

אנשי מקצוע אמינים וטובים ידעו להבחין בפרטים, שגם מעיניכם נעלמו. בהזמנת חברת ניקיון למשרדיכם, הניחו לנציג מטעמה לספר לכם אילו שירותי ניקיון מתאימים לסביבת העבודה שהוא בוחן, על אילו שירותים הוא ממליץ וכדו'. אם הוא יצליח להפתיע אתכם עם דברים שלא חשבתם עליהם ונראים לכם חשובים מספיק, סימן שהוא מקצועי ומכיר את תחום עבודתו היטב.

ניהול צוות ותיאום ציפיות

בחנו עם נציג מטעם חברת הניקיון מי מנהל את הצוות, למי פונים בעת בעיה או אי שביעות רצון, ומי אחראי לכל מה שקורה מאחורי הקלעים. האם צוות הניקיון פועל באופן עצמאי או שהוא מגיע עם מישהו שאחראי עליו וכדו'. בגדול, זה המקום לערוך תיאום ציפיות באשר לאופי התקשורת וההתנהלות מול חברת הניקיון. אם יש לכם דרישות או צרכים כלשהם שטרם הובהרו, שטחו אותם בפני נציג חברת הניקיון על מנת להימנע מאי נעימויות בהמשך הדרך.

שירותי חירום וניקיון לאחר שיפוץ

וודאו שבמסגרת השירותים שמגיעים לכם מחברת הניקיון כלולים גם שירותי חירום בהתראה קצרה כמו ניקיון חדר שהוצף עקב דליפת מים או שירותי ניקיון מיוחדים עבור משרדים כמו ניקיון אחרי שיפוץ. שירות מסוג זה נחוץ לא רק עם שינוי כל פנים המשרד, אלא גם במקרים שבהם אתם מחליפים צנרת או מתקינים מזגנים חדשים, וחשוב שתקבלו מענה גם לצרכים אלו.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: