לפרטים והצעת מחיר

אם אתם מחפשים אחר טיפים להסרת עובש וכתמים עיקשים מסוגים אחרים, יש לנו מספר דברים שאנחנו מעוניינים לדבר אתכם עליהם. ריכזנו כאן עבורכם מספר טיפים מובילים להסרת כתמי שומן וכתמי גוף, עובש ועוד. על הדרך, נדבר גם על חברות ניקיון מומלצות עד הבית.

כל מה שרציתם לדעת על הסרת עובש וכתמים עיקשים

כולנו מכירים את הכתמים העיקשים האלו, שלא משנה מה נעשה, הם פשוט יסרבו לרדת מהרהיטים שלנו. הם נשארים שם והם מציקים לנו בעין, ובפעמים מסוימות אנחנו נעדיף אפילו לרכוש רהיטים חדשים. אבל אין צורך להתייאש, ישנן שיטות עבור ניקוי ספות ורהיטים שאינן מאכזבות. אם ניסיתם הכול וכלום לא עובד, אנחנו כבר עכשיו נמליץ לכם על חברת ניקיון עד הבית.

האם בכלל מומלץ להשתמש בשיטות ניקוי ביתיות?

מומחי ניקיון תמיד יגידו לכם שישנן שיטות ביתיות שונות עבור הסרת עובש וכתמים עיקשים. יחד עם זאת, חשוב לדעת שבקלות גם ניתן לגרום לנזקים ברהיטים בעקבות שימוש לא נכון בכל מיני תרכובות עצמאיות. שימו לב טוב, אם אינכם בטוחים כיצד החומר שרקחתם בעצמכם ישפיע על הריהוט שלכם, פשוט הימנעו מלעשות שטויות.

למעשה, זהו הטיפ הראשון שאנחנו רוצים לדבר אתכם עליו – כיצד להימנע מנזקים במהלך ניקוי עצמאי של ריהוט, ספות ושטיחים. קודם כל והכי חשוב, אם אתם עומדים לרקוח איזושהי משחת ניקוי בעצמכם בבית (כמו סודה לשתייה יחד עם לימון), עצרו רגע ותחשבו. אנחנו מזמינים אתכם לשאול את עצמכם את השאלה הבאה:

האם יש סיכוי שחומרי הניקוי יפגעו ברהיטים?

לידיעתכם, צבע מרהיטים יכול בקלות לרדת ולדהות כאשר הוא בא במגע עם כל מיני חומרי ניקוי. כן, גם אם הכנתם את החומרים האלו בעצמכם בבית. בשורה התחתונה, הכי טוב להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים. ועוד משהו שחובה לזכור, תמיד תנסו את חומר הניקוי בפינה נסתרת כלשהיא על הרהיט.

בין אם אתם משתמשים בחומרי ניקוי שהכנתם בעצמכם או בחומרים ייעודיים, אל תמהרו להספיג את הספה בחומר. תאתרו פינה נסתרת כלשהיא על הרהיט, ושם ורק שם בלבד תנסו את חומר הניקוי. אם תראו שהחומר מסיר את הצבע מהרהיט, הפסיקו באותו הרגע להשתמש בו.

טיפים לגבי עובש – האם ניתן להסיר לבד?

ולגבי עובש, יש משהו שאנחנו רוצים שתזכרו. עובש נוטה לצמוח חזרה! אם אתם מנסים להסיר עובש, אתם חייבים לוודא שכל הנבגים מוסרים באופן מוחלט. נבגי-עובש נוטים לחדור פנימה עמוק אל תוך ספות ושטיחים. וזה בדיוק מה שגורם להם לצמוח חזרה בכל פעם מחדש.

אם הסתבכתם, עדיף לקרוא לשירותיה של חברת ניקיון מקצועית להסרת עובש. אנשי ניקוי מקצועיים יידעו בדיוק כיצד להתמודד עם צמיחה מחודשת של עובש. בהצלחה, אל תתנו ללכלוך לייאש אתכם! יש מקצוענים שמטפלים בזה!

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: