לפרטים והצעת מחיר

 

בבתים רבים, במשרדים ובבתי מלון, ניתן למצוא שטיחים מסוגים שונים. השטיח, מטבעו, נמצא במגע יומיומי איתנו, בני האדם, ולעתים גם עם בעלי חיים. רוב השטחים ממוקמים על הרצפה, כך שהמגע שלנו איתם הוא בדרך כלל באמצעות הנעליים או הרגליים.

כל מה שחשוב לדעת על ניקוי שטיחים

השטחים יכולים להיות ממוקמים בכל אחד מחללי הבית או המשרד, ולכל מיקום יש את פוטנציאל צבירת הלכלוך שלו. אם זה במטבח, בסלון או בחדר השינה - בכל אחד מאלה ברמה כזו או אחרת האבק צפוי להצטבר, וכן כתמים מסוגים שונים עלולים למצוא לשם את דרכם.

מדוע חשוב להקפיד על ניקיון השטיחים

גם אם השטיח שלנו כהה, ולא ממש רואים עליו את הלכלוך שהצטבר - כאשר הוא מלא אבק או משובץ כתמים הוא מהווה מפגע תברואתי עבור כולנו. לכן, שירותי ניקוי שטיחים הם שירותים שמומלץ מאוד לקחת אחת לתקופה, על מנת להבטיח סביבת מגורים, עבודה או פנאי בטוחים ונעימים.

אבק בכמויות גדולות יכול לגרור לתגובות אלרגניות אצל אנשים שונים ברמות שונות, ולהשפיע על איכות הנשימה שלהם. דבר זה נכון שבעתיים כאשר מדובר באבק המצוי בסביבה בה אנו מבלים שעות רבות, כמו הבית או המשרד.

בנוסף, כתמים שנשארים אחרי שניסינו לנקות אותם ללא הצלחה - גם אם לא מלווים בריח חזק - משמשים בקלות כמצע למושבות חיידקים שעלולים להזיק לנו. שימו לב, שילדים קטנים נוטים לבלות זמן רב יותר ובסמיכות רבה יותר לשטיח עצמו, ואף עלולים להרגיש אותו בפיהם - מה שמגדיל את הסיכונים הבריאותיים של מושבות החיידקים האלה.

עבור אילו סוגי שטיחים ניתן לקבל שירות ניקיון מקצועי

ניקיון שטיחים מקצועי יכול להסיר כל סוג של כתם בוודאות של מאה אחוז, להיפטר מריחות לא נעימים לאורך זמן, ולהבטיח חיטוי והרחקה של בקטריות לתקופה ממושכת. כל אלה מובטחים על ידי שימוש בטכנולוגיה חדישה לניקוי, בשילוב עם חומרי ניקוי עם הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.

לכל סוג שטיח ישנו סוג טיפול המתאים לו. שטיח אפגני, פרסי, שטיחים מצמר או מבד, שטיחי שאגי ואפילו שטיחים עבודת יד - לכל אלה יש פתרון לניקוי עומק, המבוסס על שנות ניסיון רבות ושילוב הולם בין הטכנולוגיה ובין חומרי הניקוי.

ניקוי שטיחים מקצועי אינו פוגע בסביבה

חומרי הניקוי החזקים בהם משתמשים שירותי ניקוי שטיחים מקצועיים הם טבעיים לחלוטין, ואין בהם שום סכנה של פגיעה באדם ובסביבה. לכן, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם, ילדיכם וחיות המחמד שלכם יישארו בסביבה בריאותית בטוחה לאחר הניקיון.

בנוסף, החומרים עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר של קיימות ושמירה על איכות הסביבה, ומורכבים מחומרים טבעיים וירוקים בלבד.

 

 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: