לפרטים והצעת מחיר

 

לאחר תהליך שיפוץ של הבית, הרבה אבק, כתמים ולכלוכים לא רצויים עשויים להישאר בחדרי הבית השונים, וברוב המקרים נדרשת מלאכת ניקוי יסודית, לפני שתוכלו להחזיר את כל הריהוט למקומו וליהנות מהחיים החדשים בבית המשופץ.

לפני השיפוץ – פתרונות אחסון תכולת הבית

אם אין לכם מחסן ענק שבו תוכלו לאחסן את כל הריהוט, הכלים, האביזרים והבגדים שלכם, הפתרון האולטימטיבי הוא להשתמש בחברה המעניקה שירותי אחסון ועוסקת בהשכרת מחסנים לכול דורש. חברות שכאלה מספקת פתרונות איכותיים ובטיחותיים במחירים תחרותיים ומאפשרים לכם לאחסן ציוד וחפצים גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.

וכעת, כשהבית התרוקן מחפציו, תוכלו להתחיל במלאכת השיפוץ. לאחר שהשיפוץ יסתיים והבית ינוקה באופן יסודי, תוכלו להחזיר את כל התכולה לבית המשופץ והמחודש.

אחרי השיפוץ – פתרונות לניקוי הבית

הפתרון שישחרר אתכם מהצורך לדאוג לניקיון הבית לאחר השיפוץ, הוא שימוש בשירותיה של חברת אחזקה וניקיון אשר תוכל ללטש ולהבריק את הרצפות, לנקות היטב את חלונות הזכוכית מבפנים ומבחוץ, ולהסיר כל סימן של לכלוך שהותיר אחריו השיפוץ.

טיפים לניקיון לאחר שיפוץ

אבל, אם אתם בכול זאת מתכננים לנקות את הבית בעצמכם, הנה שישה טיפים יעילים אשר יעזרו לכם להפוך את משימת הניקיון להרבה פחות מתסכלת:

  1. הכינו מראש מספיק שקיות אשפה

השלב הראשון בניקוי בית לאחר שיפוץ הוא לוודא שיש לכם מספיק שקיות אשפה. שקיות אלה חיוניות מאוד להליך הניקוי. אולי זה נראה לכם מובן מאליו אבל אי אפשר לזלזל במספר שקיות האשפה שתצטרכו כדי להוציא החוצה את כל פסולת הבנייה שהצטברה לאחר השיפוץ.

שקיות האשפה הטובות ביותר הן השקיות העבות והעמידות, כאלה שמצליחות לעמוד על הרצפה בכוחות עצמן, ובתמורה חוסכות לכם המון זמן.

  1. לכסות בבדים את הריהוט והשטיחים

אם בחרתם להשאיר את כל הריהוט והחפצים בבית בזמן השיפוץ, הקפידו לכסות את הרהיטים בבדים (סדינים, שמיכות), כדי להגן עליהם מפני אבק, לכלוך ושריטות גם בעת השיפוץ וגם במהלך הניקיון.

די קל לשכוח, או להתעצל, לכסות את הרהיטים בכול חדר, אבל הבדים שיכסו את הרהיטים יקטינו לאחר מכן את הזמן שתצטרכו להקדיש לניקיון. במקום לנקות כל אחד מהרהיטים, תצטרכו רק להרים את הסדין שכיסה אותם, לנער מעליו את האבק והלכלוך ולהכניס אותו למכונת הכביסה.

  1. לנקות את הקירות

לאחר שיפוץ הבית מצטבר לכלוך ואבק על הקירות. על מנת להבטיח שהבית שלכם נקי תצטרכו לנקות גם את הקירות. אם במהלך השיפוץ גם צבעתם את הקירות, תוכלו לנקות אותם במטלית יבשה. אם הקירות לא נצבעו, תוכלו לנקות אותם במטלית לחה. במקרה שעל הקיר מודבק טפט, תוכלו לנקות אותו בעזרת שואב אבק.

  1. לנקות את הרצפות והרהיטים

הדרך הטובה ביותר לניקוי המרצפות או הרהיטים (שהיו עטופים במהלך השיפוץ), היא להשתמש בשואב אבק, שיצליח להסיר כל גרגר של אבק שהצטבר עליהם. אחר כך תוכלו לשטוף את הרצפה במים וסבון, כרגיל. מומלץ גם להכין מטליות לחות לניקוי הרהיטים ואביזרי הקישוט השונים, כדי להסיר מהם כל זכר של לכלוך ואבק.

  1. לנקות את החלונות

חשוב לנקות את החלונות ביסודיות, הן מבפנים והן מבחוץ. חלונות נקיים יעזרו לבית שלכם לזרוח לאחר השיפוץ. אם אתם גרים בבניין רב קומות, כדאי לשקול שכירת חברה מקצועית שתעשה את העבודה עבורכם.

  1. ניקוי הנורות ומתקני התאורה השונים

יש הממליצים להסיר את הנורות והמנורות לפני שמתחילים בשיפוץ, כדי למנוע מהם להתלכלך. אם לא עשיתם זאת, קחו בחשבון שגם הנורות והמנורות מתלכלכות במהלך השיפוץ, והן יכולות לצבור אבק רב.

כמו בעבודות משק בית רבות אחרות, השתמשו במטלית לחה לניקוי גופי התאורה. פשוט לטפו כל נורה וכל מנורה במטלית הלחה, בזהירות כמובן. אפשר להשתמש גם בנוזל ניקוי מתאים אם לדעתכם הוא הכרחי להשגת ניקיון יסודי יותר.

לפני ניקוי גופי התאורה בבית וודאו שהם לא מחוברים לחשמל. ובכול מקרה, שמרו על כל הוראות הבטיחות לפני שאתם מתחילים לנקות את המנורות, כדי שהניקוי יהיה יעיל הרבה יותר ולא מסוכן.

לסיכום, ששת הטיפים הללו יעזרו לכם לקבל בית נקי לאחר השיפוץ. זה לא פשוט, כפי שיכול להעיד כל אדם שהיה אי פעם מעורב בניקוי הבית לאחר שעבר שיפוץ.

 

 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: