לפרטים והצעת מחיר

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי דירות, משרדים וחנויות מזמינים צוות הדברה ירוקה אשר מדביר בצורה מקצועית את כלל המזיקים (פשפשים, נמלים, קרציות, ג'וקים, מכרסמים וכדומה) אשר עלולים לשהות בנכס החדש/הישן. 

במקרים רבים, אחת השאלות הנפוצות הן האם כדאי לבצע ניקיון לפני או אחרי תהליך ההדברה. במאמר זה אציג את הגישה הרווחת בקרב המדבירים אשר פועלים בתחום.

האם צריך לבצע ניקיון לפני או אחרי הדברה ירוקה?

באופן כללי, כדאי לדעת כי הדברה ירוקה היא הדברה אשר משתמשת בחומרי ריסוס בעלי רמת רעילות נמוכה, לכן אין צורך להילחץ ולנקות את הבית לאחר ביצוע הדברה ירוקה (הדברה בה לא בוצע שימוש בחומרים מסוג זרחן אורגני או פוספין רעיל). על מנת להבטיח כי המדביר משתמש בחומרים ירוקים בלבד, מומלץ לבדוק את כתב האחריות שהוא מספק, לבדוק כי יש לו רישיון מדביר בתוקף של המשרד לאיכות הסביבה וכי כל החומרים שהוא משתמש מאושרים ומפוקחים על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

לרוב, מדבירים מוסמכים ממליצים לבצע ניקיון מקיף, יסודי וכללי לפני ביצוע ההדברה מהסיבה הפשוטה שניקיון מסוג זה ימקסם ויסייע למלאכת ההדברה שלהם. לאחר ביצוע ההדברה בנכס, מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי בטוחים אשר לא יעשו נזק לאריחים, הריצוף, הקירות ותכולת הבית – רוב, המדבירים ישמחו להעניק לכם המלצות על חומרי ניקיון ידידותיים אשר מצד אחד לא יפגעו באפקטיביות של ההדברה, אך מצד שני יאפשרו לכם לשמור על בית נקי, ריחני ונעים לאורך זמן רב.

לסיכום,

כפי שניתן לראות בהחלט יש צורך לבצע ניקיון יסודי של הנכס טרם ביצוע הדברה, אך לאחר ביצוע ההדברה אין צורך אמיתי להשתמש בחומרי ניקיון חזקים מידי.

באופן כללי, תמיד כדאי לבחור בחברת ניקיון מקצועית אשר תוכל לנקות, להבריק ולחטא את הבית לאחר שיפוץ כלל או לאחר קבלת המפתחות לדירה חדשה מקבלן. חברת ניקיון מקצועית תוכל להסיר את שכבת הלכלוך הראשונית, להסיר שומנים מהריצוף, הקירות או הכלים הסניטריים ולהגיש לבעלים דירה נקייה אשר מוכנה לאכלוס מיידי.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: