לפרטים והצעת מחיר

 

אזרחי ישראל נחשבים לחובבי שופינג מהשורה הראשונה ובמיוחד אהובים עליהם הביקורים בקניונים. בפרט באזור תל אביב, ידועים קניונים חדישים ומפוארים כדוגמת gindi tlv אשר מושכים אליהם ציבור מבקרים גדול, לרבות כאלה המגיעים מחוץ לעיר. מלבד תמהיל חנויות ומותגים מנצח, מבוססת חוויית הקניה על קניון מתוחזק, שיהיה תמיד גם נקי ומצוחצח. על כן, חשובה מאוד הבחירה בחברה המתאימה לצורך תחזוקה וניקיון, מסביב לשעון.

בחירת חברה לניקיון קניונים

וותק וניסיון, בלי חוכמות

כאשר ההנהלה של מרכז מסחרי או קניון ממותג כדוגמת gindi tlv מבקשת להתקשר עם חברת ניקיון, עליה לקחת בחשבון כמה היבטים. היבט אחד, חשוב ביותר לצורך בחירה בחברת ניקיון מתאימה יהיה הוותק והניסיון של חברת הניקיון והאחזקה. לא ניתן להתפשר על חברה חדשה, או כזאת בעלת הנהלה בלתי מנוסה. חיוני שחברת הניקיון תהיה לא סתם וותיקה אלא גם בעת ניסיון בעבודה מול גופים גדולים. חברה שמכירה את צרכי הלקוחות הגדולים, מגדלי משרדים, מרכזים מסחריים שוקקים וכמובן קניונים הומים תהיה הבחירה המתאימה לניקיון קניונים ומרכזי מסחר. 

ניקיון פנימי וחיצוני

מלבד וותק וניסיון שצריכים להילקח בחשבון על ידי הנהלות הקניונים המובילים כגון gindi tlv, יש יתרון נוסף בפניה לחברת ניקיון מובילה. חברת ניקיון כזאת תוכל להציע תחת קורת גג אחת גם ניקיון פנימי וגם ניקיון חיצוני. הניקיון של חנויות הקניון, המסעדות, השטחים הציבוריים והמסדרונות מעניק חווית קניה נעימה, אבל שום דבר לא יעזור אם הכניסה לקניון תהיה מלוכלכת ואם הסביבה החיצונית לא תהיה מבריקה. חברת ניקיון שיודעת לבצע גם ניקיון חלונות מבחוץ וגם הברקה בשיטת הסנפלינג תסייע לקניון להיראות מבהיק ומבריק בכל עת. כך צריך לקבל את פני המבקרים וכך שומרים על שמו הטוב של הקניון, כמותג חזק.

קניון מבריק, נקי ומטופח

לא חסרים יתרונות נוספים שתציעה חברת ניקיון מעולה, לקניון או למרכז מסחרי נחשב. למשל, אפשרות להסרת כתמים קשים ולכלוך באמצעות ניקוי בלחץ מים או קיטור. בנוסף, חברות ניקיון המספקות גם שירותי אחזקה מקיפים יכולות להציע גם הרחקת מזיקים וריסוס בשטחי המשרד ובאזורי הלוגיסטיקה, הפריקה והטעינה.

חברת ניקיון מעולה תקפיד שהכל יהיה נוצץ, לרבות חלונות הראווה, שטחי המסעדות ומתחמי האוכל, חנויות האופנה, התכשיטים, המעליות המיועדות להסעת נוסעים או מטענים. כמו כן, חברה מהשורה הראשונה תוכל לטפח את הרצפות באופן המרשים ביותר, לרבות הברקה ופוליש. רצפה מבריקה ונוצצת משפרת את הנראות של הקניון או המרכז המסחרי ויוצרת רושם עוד יותר יוקרתי ועוד יותר מרווח.

ידוע כי בקניון ישנה תחלופה גבוהה של אנשים במהלך היום, ניקוי הקניון בשעות היום יכול להיות בזבוז יקר של זמן. לכן, חברת סמרטקלין מעניקה שירותי ניקיון בערב כך שניתנת האפשרות לנקות בסוף היום ולפתוח את הבוקר שלמחרת עם קניון, משרדים וחנויות נקיות ונעימות למראה.

עובדים מסורים ותודעת שירות

עוד נציין כי פנייה לחברה שיודעת לספק שירותי ניקיון לבנייני משרדים, קניונים ומתחמי מסחר מעניקה לקניון גישה לעובדי ניקיון מסורים, בעלי תודעת שירות גבוהה. מכיוון שבקניון חשובה גם הייצוגיות וגם תודעת השירות, יש בכך כדי להשלים את התמונה.

 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: