לפרטים והצעת מחיר

 

המטבח הוא אחד האזורים החשובים ביותר בבית. אמנם לא מדובר על האזור בו אתם פותחים ומסוימים את היום, בדרך כלל זהו חדר המקלחת, ולא מדובר על המקום בו תארחו אורחים, אך זהו אחד המקומות החשובים ביותר בעיצוב הבית. מה יעזור מטבח מעוצב אם הוא לא נקי? הנה כמה טיפים חשובים לניקיון.טיפים לשמירה על ניקיון המטבח

תנקו מיד כשמתלכלך

אחד הטיפים החשובים ביותר לניקיון איכותי הוא לנקות מיד כשמתלכלך. זו אולי אחת הבעיות הגדולות ביותר של כולנו, כאשר המטבח מתלכלך אנו ממתינים כמה דקות עד שנסיים לבשל או עד שנסיים לאכול, ולעתים מחכים לניקיון היומי או השבועי שיגיע לאחר מכן. יש כתמים שלא יכולים לסבול דיחוי בניקיון כי הם ייטמעו עוד ויתייבשו.

ניקיון שוטף בכל שבוע

מעבר לניקיון המיידי כאשר נופל מוצר מזון מסוים על השולחן או על הרצפה, אתם חייבים לנקות את המטבח באופן שוטף כל שבוע לכל הפחות. מטבחי יוקרה, מטבחים בעיצוב כפרי או קלאסי, אף אחד מהם לא נראה מבריק מעצמו אלא רק כי הכל שבוע דואגים להבריק אותו אחרי שטיפת רצפה וניקיון יסודי של משטח העבודה.

תתאימו את המטבח לניקיון פשוט

אתם חייבים להתאים את המטבח לניקיון פשוט. יכול להיות שיש לכם כמה כיסאות, שולחן או אלמנטים שמפריעים לניקיון אך גם על זה אתם חייבים לחשוב. למעשה, כאשר מדברים על הפרקטיקה של המטבח חשוב לזכור לחשוב גם על קלות ופשטות הניקיון ולכן תמיד בחרו מכשירים או רהיטים שקל לנקות והתחזוקה שלהם לא מורכבת.

תשתמשו בחומץ ובסודה לשתייה

יש לא מעט חומרי ניקיון שיכולים לעזור לכם להבריק את המטבח. למעשה, חומרי הניקיון האלו מוכרים לכולנו אך דווקא נרצה לספק לכם טיפ מנצח, להשתמש בחומרים טבעיים. אבקת סודה לשתייה, חומץ ואפילו לימון, כולם יכולים לנקות את השיש, את הכיור, את המיקרוגל ועוד. כמו כן חשוב להשתמש באמצעים המתאימים כמו למשל בחיפוי זכוכית או אריחי קרמיקה שישפרו משמעותית את הניקיון.

תדאגו שיהיה ריח טוב

הטיפ הבא לא כל כך קשור לניקיון אלא לתחושה הנקייה, והוא אולי זה שיעשה בסופו של דבר את ההבדל. כל אחד שמנקה מקום מסוים ולאו דווקא את המטבח אלא גם את הסלון, השירותים ואפילו את הרכב, לא יחשוב שהניקיון מושלם עד שלא יהיה ריח טוב. לכן, חשוב לדאוג שיהיה ריח טוב במטבח והאווירה תהיה הרבה יותר נעימה.

הניקיון שישנה את הכול

המטבח בביתכם יכול להיות המקום הכי מעוצב ונעים שיש בבית והוא יכול להיות גם קטסטרופה אחת גדולה. כדי שהמטבח שלכם יהיה הרמוני ונעים לבישול חשוב מאוד שתדאגו ליישום של כל הטיפים החשובים שצוינו במאמר וכך החיים שלכם יהיו הרבה יותר פשוטים. בסופו של דבר יישום של כל הטיפים לא יעזור רק למשימה קצרה יותר אלא למשימה פשוטה יותר שלא תגרום לכם לשנוא לנקות.

שירותי ניקיון למבטחים

אם התעייפתם לרדוף אחרי הסדר והנקיון בביתכם ובעיקר התעייפתם מכל הנקיון הקשור למבטח, שירותי ניקיון זה הפתרון היעיל והטוב עבורכם.
ידוע שהמטבח הוא האזור שמתלכלך הכי מהר והכי הרבה פעמים ביום. זהו האזור בבית בו תמיד יש תחלופה של אנשים שמתעסקים בעיקר בהכנת אוכל או אכילת אוכל. בכל אופן, שני הדברים מלכלכים את המבטח בצורה מהירה להפליא.
חברת ניקיון מדי שבוע היא הפתרון המושלם עבורכם. כך תוכלו לחסוך לעצמכם ניגובים יומיים או שבועיים, הסרת כתמים וריח רע ואפילו שטיפת כלים. 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: