פוליש וניקיון

לקבלת שירותי ניקיון למשרד

כמה פעמים קרה לכם כי שמתם לב שהרצפה שלכם שחוקה? זה הסימן המובהק שיש לבצע פוליש וניקיון. פעולה זו, חוסכת המון כגון החלפת הרצפות מה שיעלה הרבה יותר. בכל כמה שנים, יש לחזור על הפעולה בהתאם לסוג ההברקה.

חשוב לציין, כי כל סוג של רצפה הוא שונה ולכן חברת הניקיון, מתאימה את סוג ההברקה על פי הרצפות. ניתן באופן כללי , לבצע פוליש מסוגים שונים לכל סוגי הריצוף והאבן, מלבד קרמיקה או גרניט פורצלן.

ישנו יתרון רב בביצוע פוליש והברקה כגון כתמים עקשניים על הרצפות שבאמצעות הפוליש הם אינם נראים. גם שריטות בסוג מסוים של הברקה  כמו פוליש קריסטלי, לא ניתן לראות, היו והרצפות מוגנות היטב בחומר מעטה שמגן על הרצפות וגורם להן להיראות רעננות, חדשות ומבהיקות.

על מנת לבצע פוליש וניקיון, הפעולה הראשונה שיש לבצע היא ליטוש הרצפות באמצעות מכונת ליטוש מיוחדת, כך שניתן יהיה להסיר מהרצפות את הכתמים והפגמים השונים שלא ניתן יהיה להסיר באמצעות ניקיון סטנדרטי. לאחר הליטוש של הרצפות, חברת הניקיון והפוליש, תמרח על הרצפות חומרי פוליש מסוגים שונים ולהעניק לרצפות את הברק הכה נחוץ להן.  

מתי ולמי ניתן לבצע פוליש וניקיון?

יש לבצע פוליש וניקיון לפני אכלוס דירה, בקבלת דירה חדשה מהקבלן או לאחר שיפוצים, כאשר הרצפות כבר שחוקות מהאבק וחומרי הבניה. ניתן בהחלט להציל את הרצפות ולחסוך בהוצאה גדולה כגון החלפת ריצוף.

גם אנשי השיפוץ, יציע לכם ללטש ולהבריק את הרצפות באמצעות פעולה זו שתעלה הרבה פחות. מדובר על סכום זניח שניתן בהחלט, לגרום לרצפות שלכם להיראות כחדשות. כדאי תמיד להישמע להוראות חברת ניקיון לאחר סיום הקרצוף וההברקה.

גם בנייני משרדים, מעוניינים במראה מבריק ונקי. יש לציין כי פעולה כגון פוליש וניקיון, מקנה לרצפות שלכם, מראה מבריק ומרשים, יוקרתי ומזמין, מה שיעשה את ההתרשמות הטובה של בעלי עסקים ומבקרים, המגיעים אליכם למשרד מדי יום.

מהי הברקה קריסטלית?

אחת מההברקות הפופולאריות היום היא הברקה קריסטלית, הנראית כאילו הרצפות תמיד רטובות לאחר ניקיון. יש להתאים באופן נכון את ההברקה הקריסטלית  באמצעות חברה המתמחה בנושא פוליש וניקיון, כך שלא ייגרם אף נזק לרצפות. הברקה קריסטלית, מתבצעת באמצעות מגנזיום, מה שגורם לחומר הברקה לחדור לרצפות. בתהליך של הברקה קריסטלית החומר מוחדר לרצפות ארבע שכבות. גם אם תגררו רהיטים על הרצפות לא יהיו סימנים.

כדאי תמיד לבקש המלצות על חברה המבצעת פוליש, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אכן אתם נמצאים בידיים טובות ומיומנות, כך שתוכלו לקבל גם אחריות על ההברקה שתתאים לרצפות ביתכם.

פוליש אקרילי

פוליש אקרילי הינו סוג נוסף של פוליש על מנת לחש ולרענן את הרצפות. זהו חומר ציפוי אנטי סטאטי שהוא בעצם אוטם ומונע הולכת חשמל. היתרון הנוסף של הברקה אקרילית הוא שאין צורך בהברקה באמצעות מכונת פוליש לאחר מריחת חומר הברקה האקרילי.

יש לציין כי פוליש אקרילי, אינו מתאים לאריחי רצפה מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה.  גם פוליש ווקס, הינה הברקה ידועה והמוכרת ביותר מבין כל סוגי ההברקה, היא גם הזולה מכולם, אך יש לבצע הברקה זו אחת לשנה, שזהו זמן יחסית קצר, בהשוואה לשאר סוגי ההברקה שיש לבצע אחת לשנתיים או לשלוש שנים.

פוליש וניקיון במקום הראשון- סמארט קלין

על מנת למצוא חברה שמציעה שירותי פוליש וניקיון כדאי למצוא חברה וותיקה, המבצעת שירותי ניקיון שונים ומגוונים, הן שירותי ניקיון משרדים והן שירותי ניקיון בתים פרטיים ודירות.

חברת סמארט קלין, הינה אחת החברות המובילות בשוק, כאשר היא מעניקה שירותים שונים כגון: ניקיון ותחזוקה שוטפת של משרדים, ניקיון חלונות בגובה, שטיפת שטיחים באופן מקצועי, קרצוף והברקה , הדברה נגד מזיקים ועוד. החברה עובדת עם חברות ידועות במשק, מה שמראה כי היא מקצועית ואמינה.

דרושים

/ 5.

לקבלת שירותי ניקיון למשרד
דרושים
דילוג לתוכן