לפרטים והצעת מחיר

סוגי השירותים של חברות ניקיון

בעלי עסקים, ארגונים וחברות נעזרים בהן באופן קבוע, יומיומי אפילו, אחרים בוחרים חברת ניקיון כאשר הם נמצאים לפני מעבר לדירה או בית חדשים, אחרי שיפוץ או אחת לתקופה, כאשר הם רוצים ליהנות מניקיון יסודי ואיכותי או כחלק מתהליך של תחזוקה שוטפת. במאמר הבא נפרט עבורכם את מגוון שירותי ניקיון השונים של חברות ניקיון הפזורות ברחבי הארץ, כך תוכלו לבחור את השירות המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.

סוגי שירותים של חברות ניקיון

ניקיון דירות ובתים

חשוב לעשות הבחנה בין ניקיון של דירה חדשה, דירה מקבלן, דירה שנמצאת אחרי שיפוץ ודירה או בית שמתגוררים וחיים בהם אנשים.

  • ניקיון דירה מקבלן - בדירות או בתים שאינם מאוכלסים עדיין, הדבר הכי חשוב הוא ניקיון הרצפה. זאת משום שאחרי ששירותי ההובלה יתחילו להגיע, הרהיטים ימוקמו במקומם וכך גם מוצרי החשמל, ניקיון הרצפה כבר לא יהיה יסודי ואין זה משנה אם מדובר ברצפת פרקט, קרמיקה או שיש.  בנוסף, ההחלטה לנקות קודם כל את הרצפה, ברוב המקרים תוזיל את עלות הניקיון. גם אם אתם מתכוונים להעסיק בהמשך מנקה, ניקיון יסודי של הרצפה יעשה רק כשהיא נקייה לחלוטין מרהיטים, שטיחים וחפצים.

בשלב הבא תעבור חברת הניקיון לבצע ניקוי יסודי של החלונות, התריסים, הקרמיקות והחיפויים, המזגנים, הארונות ואביזרי האחסון, המנורות, הפינות של הקירות ובמידת הצורך והרצון שלכם, בשלב הבא ניתן גם יהיה לבצע ניקיון של הרהיטים עצמם שאולי תפסו מעט אבק ״בדרך הביתה״.

המטרה בדירה מקבלן היא להסיר את כל כתמי הצבע מהאמבטיות, השירותים, המשקופים והריצוף, לעבור לניקיון יסודי של שאריות האבק שנותרו מביצוע חיתוכי הקרמיקה, ניקיון ארונות המטבח משאריות הנסורת וכדומה. 

  • ניקיון דירה אחרי שיפוץ - בית אחרי שיפוץ מאופיין בהמון שאריות של צבע, חול, נסורת ואבק בכל מקום. בנוסף, ייתכנו גם טיח על החלונות, פאנלים מלוכלכים וקרמיקות מוכתמות. חברות ניקיון המוזמנות לניקיון יסודי של דירות או בתים אשר עברו שיפוץ   יסודי או מלא, יבצעו ניקיון מוקפד של מריחות הרובה, ישאבו את הנסורת מכל הארונות וינקו את שאריות הצבע והטיח מהחלונות, הפאנלים והקירות. לאחר מכן הניקיון יכלול הסרת אבק מכל הרהיטים, גופי התאורה, הכלים והמשטחים. בנוסף, לרוב ניקיון מהסוג הזה כולל גם ניקיון של הרצפה בהתאם לסוגה אם או בלי פוליש.
  • ניקיון דירה או בית מאוכלסים - כאן מדובר בנטו התאמת תהליך הניקיון לצרכים של בעל הבית או מזמין השירות. בבתים מאוכלוסים, יש פחות מרחב עבור חברת ניקיון ולכן יש להתאים את הציוד בו החברה עושה שימוש על פי המצב של הבית, על פי הרהיטים הקיימים בו וכמובן על פי רמת הניקיון הדרושה. עליכם להחליט מה בדיוק אתם רוצים לנקות ומה הייתם רוצים שהתהליך יכלול. לעתים יש משפחות שבוחרות לנצל את המצב ולבצע ניקיון ספות, חידוש ותחזוקה של משטחים כמו שיש, קרמיקה או עץ, ניקיון של המזגנים ותחזוקה כללי שוטפת.

ניקיון חדר מדרגות

חדר מדרגות הוא אזור שקיים בבנייני משרדים, בנייני מגורים, מוסדות ציבוריים כמו בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים, אוניברסיטאות ומכללות, מוזיאונים, בתי חולים ועוד. אחרי הלובי זה המקום הראשון שהעוברים והשבים נתקלים בו ולכן הניקיון בחדר המדרגות חשוב מאין כמוהו. חדר מדרגות נקי מסייע למנוע הופעה של מזיקים, מעניק תחושה טובה לעובדים או הדיירים בבניין ושומר על המבנה מבחינת התחזוקה שלו. מדובר בניקיון פשוט שאמור להתבצע בשעות נוחות המותאמות לפי צורכי המקום ושעות העבודה תוך שימוש בחומרי ניקיון וציוד ייעודי. ניקיון חדרי מדרגות כולל טאטוא או שאיבה של החול מהמדרגות, ניקיון המעקה ולאחר מכן מעבר עם מטלית לחה ונוזל רצפה.

ניקיון משרדים

חברות ניקיון המתמחות בביצוע ניקיון משרדים דואגות לניקיונם של שולחנות העבודה, חדר האוכל ו/או פינת הקפה, חדרי השירותים (כיורים, אסלות, קרמיקה), ניקיון השטיחים והרצפה, חלונות, מחשבים, וציוד משרדי. החברה הנבחרת אחראית להביא את כל ציוד הניקיון הנדרש למשרד בין אם שואבי אבק, חומרי ניקיון, סמרטוטים, מגבים ועוד.

שירותי תחזוקת מבנים

שירותי תחזוקה מבנים דומה בדרך זו או אחרת לניקיון משרדים רק שבשונה מניקיון חללים בתוך הבניין עצמו, השירות כולל ניקיון כללי ויסודי של המבנה עצמו (המעטפת). בין השאר שירותי תחזוקת מבנים כוללים ניקיון של חלונות גדולים, ניקיון חדרי מדרגות, ניקיון מעליות, ניקיון יסודי של חדרי אחסון או כביסה, ניקיון מקלטים, חדרי זבל, מחסנים, ניקיון הלובי, מעקות, חדרי מים וחשמל.

שירותי פוליש וליטוש מרצפות

קיימים סוגים שונים של שירותי פוליש וליטוש מרצפות ביניהם:

  • פוליש ווקס - נחשב לפוליש הוותיק והזול ביותר בו מורחים שכבת שעווה על גבי המרצפות - מומלץ לבתי עסק.

  • פוליש קריסטלי - מתבצע באמצעות פעולת קרצוף ומעניק לרצפה מראה מבריק, נטול סריטות. פוליש זה מתאים למרצפות טרצו. אין לבצע אותו על קרמיקה או גרניט פורצלן. השיטה כוללת החדרה של מגנזיום אל תוך האריחים מה שמונע סימנים, כתמים וכדומה.

  • פוליש אקרילי - פוליש המתבצע בשלבים קרצוף ואיטום. מתאים במקומות עם תנועה גבוהה של אנשים.

במרצפות מסוג קרמיקה וגרניט פורצלן, לא מבצעים פוליש אלא טיפול באמצעות שיטת חימום וזיגוג. גם ברצפות מסוג פרקט או דמוי פרקט, שיטת התחזוקה והניקיון שונה ותלויה בסוג הפרקט והעץ.

מוגש מטעם חברות ניקיון מומלצות באתר  "טוב תודה"

המציגות באתר מחירון לשירותי ניקיון ומחירי ניקיון דירה לפני כניסה

מספר מדרגים:4 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: