לפרטים והצעת מחיר

 

אם בעבר ההתייחסות של מנהלי חברות לנושא ניקיון משרדים גדולים היה זניח, המציאות של היום, הביאה את הארגונים לייחס חשיבות גבוהה לנראות המשרדים, מתוך ההבנה שנראות המשרדים והניקיון שלהם, משפיעים באופן ניכר על שביעות רצון העובדים ובאופן עקיף גם על תפוקות העבודה. ולכן חשוב לפנות חברת ניקיון בתל אביב מומלצת לצורך ביצוע המשימה. 

ניקיון משרדים גדולים - סדר עבודה המחייב מקצוענות

5 טיפים לסדר עבודה נכון לניקיון משרדים גדולים 

  1. תכנון ראשוני - בשל העובדה שמדובר בניקיון משרדים גדולים. חשיבות התכנון הראשוני קריטית. חשוב לבצע את פגישת התכנון בשיתוף עם המנהלים שאמונים על משימת הניקיון בחברה הלקוחה, המטרה היא להבין מהם הצרכים שלהם ומה סדר העדיפויות. בנוסף, חשוב לבצע סיור משותף במשרדים עצמם בשביל לאמוד את הגודל, ואת ההשקעה, ובהתאם לכך לבנות תכנית מאוד מפורטת, שאותה ניתן להעביר לעובדי הניקיון עצמם, שמבצעים את העבודה בפועל

  2. חלוקת משימות מוגדרת מראש - בשל העובדה שמדובר בעובדי ניקיון, חשוב כי כלל המשימות וחלוקת התפקידים תהיה מוגדרת מראש. כל עובד ידע מראש מהו האזור עליו הוא אחראי, מהם לוחות הזמנים לניקיון ועל פי אילו פרמטרים הוא נמדד, בשורה התחתונה, כיצד ידע שביצע את מה שנתבקש לבצע. 
  3. תהליכי בקרה שוטפים - חשוב שכלל הצדדים ידעו ויכירו את תהליכי הבקרה שמבוצעים, באם מדובר בבקרה יומית או שבועית. תהליך מאוד יעיל אליו נחשפנו במהלך בדיקה של חברת ניקיון מומלצת הייתה כי על תהליכי הבקרה היו אמונים עובדי הניקיון עצמם, כלפי עמיתיהם לעבודה. זאת אומרת, עובד אחד אמון על ניקיון משרד מספר 1 ועל בקרת הניקיון של משרד מספר 2. מדובר פה במתן אחריות לעובדים מה שגורם לשביעות רצון והרגשת שייכות וחשיבות לעבודה עצמה. 
  4. שימוש נכון בחומרי ניקוי - חשוב כי בהתאם לתכנית תבוצע הדרכה לשימוש נכון בחומרי הניקוי, במה להשתמש לשטיחים, איפה ניתן להשתמש באקונומיקה וכדו'. עובד ניקיון שיבצע שימוש בחומר שמיועד לאסלות לצורך ניקיון מרצפות בכניסה לבניין, עלול להותיר במקום ריח רע מאוד, ואף לפגוע באריחים ובריצוף.
  5. משוב יומיומי - יש להגדיר תהליכי עבודה הכוללים יכולת משוב יומיומית שוטפת, בין עובדי החברה הלקוחה ומנהליה למול מנהלי חברת הניקיון במטרה לשפר ולייעל את תהליכי העבודה בכל עת. 

הדברים הקטנים שיכולים להפוך חברה לניקיון משרדים לחברה מומלצת

למרות שמדובר בחברות שלרוב הן חיצוניות לארגון, באם העובדים הם עובדים קבועים, התייחסו אליהם ככאלה. שתפו אותם במסיבות ובפעילויות החברה, ציינו אירועים חשובים שקורים להם, כמו ימי הולדת, הולדת נכד או נכדה, למדו להכיר אותם בפן האישי וכו'. עובד ניקיון, כמו כל עובד אבל אולי קצת יותר, שמקבל יחס שכזה, ירגיש חלק מהחברה, ייקח אחריות על עבודתו, יבצע אותה בצורה טובה ויעילה יותר ויהיה מרוצה יותר. בנוסף, נקטו בשיטת תגמולים, במידה ומגיע. כדאי מאוד לתת תעודות הערכה לעובדי הניקיון ומנהליה. ציון עבודת ניקיון משובחת בפורומים חשובים המתקיימים בחברה. האדרת חשיבות נושא הניקיון בקרב שאר העובדים בחברה בשיתוף עובדי הניקיון עצמם. באופן כללי ניתן לומר, שברגע שהחיבור מול החברה השוכרת את השירותים הדוק יותר, מבחינת היחסים השוטפים וההיכרות עם הנפשות הפועלות, ככה מתבצעת עבודת ניקיון טובה יותר ויעילה יותר. 

לסיכום,

הסקירה הזאת הובאה לכם, ע"י חברת סמאטרקלין המתמחה בניקיון משרדים גדולים, בעלת שני סניפים גדולים בפתח תקווה ובתל אביב. צריכים חברת ניקיון? אל תהססו לפנות אלינו.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: