לפרטים והצעת מחיר

 

לא נעים להגיע לסביבת עבודה מלוכלכת, לא בתור עובדי המקום ולא בתור לקוחות. כל חברה רוצה שמשרדיה ומתקניה השונים יהיו נקיים. סביבה נקייה היא סביבה נעימה, אך כמובן שיש לכך גם השלכות בטיחותיות והיגייניות. כאשר מתקני החברה או המשרדים נראים נקיים, העובדים והלקוחות יכולים להרגיש בנוח והעסק יכול ליהנות מפרודוקטיביות גבוהה.

ניקיון חברות ומשרדים

לעובדים שלכם מגיע ליהנות מסביבה נעימה. מגיע להם ליהנות ממשרדים נקיים מאבק; חדרי שירותים שתמיד יש בהם סבון, נייר וגם ריח נעים; כפתורי מעלית שאינם שמנוניים ופינת קפה בלי מקקים. בבית הפרטי אולי קל לשמור על הניקיון, אך כאשר יש תנועה גדולה של אנשים זוהי מטלה גוזלת זמן.

ניקיון חברות ומשרדים הוא משימה מורכבת וישנו יתרון ברור לעבודה במודל של מיקור חוץ ועם חוזה המגדיר את רמת השירות. המשימה של שמירה על ניקיון החברה ומשרדיה היא משימה מורכבת הדורשת תשומת לב לפרטים, שימוש בציוד וחומרי ניקוי מתאימים.

במשרד סטנדרטי אנו יכולים למצוא רצפות, שטיחים, ריהוט, חדרי שירותים, מעליות וכו‘. לכל אלמנט שכזה ישנן דרישות אחרות מבחינת ביצוע עבודות הניקיון. מה שהופך את עבודות הניקיון לפרויקט מורכב הדורש תכנית פעולה, פיקוח וצוות מקצועי אשר מבצע את עבודות הניקיון בצורה הנכונה. עבודות מסוימות, כמו למשל ניקוי חלונות בסנפלינג דורשות לא רק ציוד מיוחד, אלא גם הכשרה מתאימה וכאן ישנו יתרון ברור לעבודה מול חברת ניקיון חיצונית.

שירותי ניקיון חברות ומשרדים חייבים לענות על הצרכים המשתנים ולהקפיד לא רק על ניקיון, אלא גם על חיטוי והיגיינה לצורך שמירה על בריאות הציבור ואפילו ביצוע פעולות הדברה נגד מזיקים – בין אם מדובר במזיקים כמו ג'וקים ונחשים, ובין אם מדובר בשירות כמו הרחקת יונים על מנת למנוע הפצת מחלות או לכלוך. לשם כך יש להקפיד על כל הסטנדרטים והתקנות של משרד הבריאות, על מנת להבטיח לעובדים ולמבקרים במקום סביבה בטוחה. שירותי ה"אקסטרה" הנ"ל הפכו לחיוניים יותר ויותר ומכיוון שיש המון שירותים חיצוניים כאלו, יש צורך בחברה אחת שתרכז את כל העבודות במקום אחד.

שירותי ניקיון במיקור חוץ

העבודה עם שירותי ניקיון חברות ומשרדים במיקור חוץ מעניקה לעסק פתרון נוח ומשתלם מבחינה כלכלית. ככל שהעסק גדול יותר, כך צורכי הניקיון הופכים להיות מורכבים יותר ודורשים תשומת לב ניהולית. העבודה עם חברת ניקיון פוטרת את מנהלי החברה מלהתעסק בענייני הניקיון ומאפשרת לכם להתרכז בפעילות הליבה של הארגון.

לכל חברה ישנם צרכים שונים, צרכים אשר משתנים בהתאם לגודל המקום; כמות התנועה שבו; המאפיינים הייחודיים שלו; שעות הפעילות והתקציב. חברה למתן שירותי ניקיון מעניקה לכל ארגון את הפתרון המתאים עבורו ומגדירה את התנאים והסטנדרטים בחוזה מחייב. כך ניתן להתאים שירותי ניקיון לכל סוג של חברה, גדולה או קטנה.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: