לפרטים והצעת מחיר

 

האם ידעתם כי קיים קשר ישיר בין ניקיון המשרד וסביבת העבודה לבין פרודוקטיביות העובדים? האם העובדים מתלוננים על תחזוקת המשרד ורמת הניקיון ולאחרונה הפרודוקטיביות שלהם ירדה? ובכן, עליכם לדעת כי משרד נקי משפר את הפרודוקטיביות של העובדים, לכן כדאי להעסיק חברת ניקיון מקצועית ואיכותית, כך תיהנו גם ממשרד נקי ומצוחצח וגם משיפור משמעותי בתפוקת העובדים ובשביעות רצונם.

משרד נקי חשוב לא רק עבור העובדים בעסק אלא גם עבור הלקוחות המבקרים במקום. לקוח המגיע למשרד מוזנח ומלוכלך יתקשה להזמין מוצרים או שירותים מהעסק, ולרוב הוא יעדיף לקבל שירות מעסק אחר המקפיד על ניקיון ותחזוקה.

משרד נקי משפר את פרודקטיביות העובדים

כיצד שומרים על משרד נקי?

כדי לשמור על משרד נקי ומצוחצח חשוב לפנות לחברת ניקיון משרדים. החברה מתמחה בניהול ובאחזקת משרדים ומחויבת לשירות ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, כולל צחצוח סביבות העבודה במשרד של כל העובדים והמנהלים וניקיון יסודי של השטחים הציבוריים, חדרי השירותים והמטבחון.

כמו כן, חשוב לדרוש מהעובדים להקפיד על ניקיון ולשמור על סדר וארגון. לכן, כבר בשלבי תכנון משרדים מתייחסים להיבטי הניקיון והתחזוקה של המשרד, ונהוג לעצב את המשרד עם ריהוט משרדי באיכות גבוהה המיוצר מחומרי גלם עמידים שקל לנקות. עיצוב משרדים שקל לנקות מתחיל בתכנון מקצועי, יש לדאוג לתכנון יעיל של סביבת העבודה, לשמור על מרווח בין השולחנות והריהוט המשרדי כדי לאפשר מעבר נוח וניקיון יסודי מהיר ועוד.

המשרד מהווה מעין בית שני עבור העובדים בעסק, הם מבלים בו מדי יום שעות ארוכות, וכדי לשמור על בריאותם ועל ההיגיינה במשרד, יש לדאוג לניקיון שוטף, עדיף בעזרת חברה מקצועית. ישנם משרדים גדולים עם עשרות עד מאות עובדים שחשוב לנקות מדי יום, לפעמים אפילו מספר פעמים ביום. משרד קטן אפשר לנקות היטב פעם או פעמיים בשבוע, ואחת לתקופה מבצעים ניקיון יסודי יותר הכולל פוליש לרצפות, ניקוי יסודי של החלונות והתריסים וכיוצא בזה.       

הקשר בין סביבת עבודה נקיה לפריון העבודה של העובדים

משרד נקי חשוב ליצירת התנאים הנדרשים לעבודה יעילה ומהנה. בעלי עסקים רבים משקיעים הון רב בעיצוב המשרד אך שוכחים שיש לדאוג גם לניקיון יסודי ולתחזוקה שוטפת. כאשר העובדים מגיעים בבוקר למשרד נקי הם זוכים לחוויה נעימה יותר והם גם נמרצים וחיוניים יותר. חשוב לזכור כי במהלך שעות העבודה העובדים מייצרים פסולת כמו עטיפות של חטיפים, כוסות שתייה חד פעמיות, ניירות ועוד. העובדים משליכים את הפסולת לפח, וחברת הניקיון דואגת לפינוי הפסולת שנוצרה במהלך העבודה ולניקיון כללי של כל חללי המשרד.

כאשר המשרד אינו נקי העובדים אינם מרוצים, הם גם מתקשים למצוא ציוד משרדי, מסמכים וקלסרים בגלל חוסר סדר וארגון, והם גם עלולים לסבול ממחלות שונות בגלל תנאי הניקיון במקום. לכן, זו אחריות של המעסיק לדאוג לניקיון יסודי של המשרד, כאשר ישנם משרדים שיש לנקות ולהבריק מדי יום, ויש משרדים שניתן לנקות פעם בשבוע.

ככל שהמשרד נקי ומאורגן, כך העובדים מרגישים יותר מחויבים, והם גם ידאגו לשמור על סדר וארגון מדי יום. בנוסף, העובדים זוכים לסביבת עבודה מבריקה ומאורגנת המאפשרת להם לעבוד בנוחות וביעילות, וכך התפוקה שלהם משתפרת פלאים, ולמעשה המעסיק זוכה לשיפור בפרודוקטיביות ולתמורה מלאה בעד שירותי הניקיון.

משרד נקי משרה אווירה נעימה ומרגיעה, בדיוק כמו בבית, כך העובדים נינוחים יותר ויכולים להתמקד בנושאי הליבה של העסק, במקום להיות טרודים מחוסר הניקיון ומקושי לעבוד בסביבה שאינה מאורגנת. לכן, חשוב להזמין שירותי ניקיון מחברה אמינה ויעילה, וכך המעסיק זוכה ליתרונות רבים, ולצוות עובדים מגובש ויעיל הפועל למען השגת המטרות העסקיות ולשיפור תמידי של העבודה.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: