לפרטים והצעת מחיר

 

לפני שמשכירים נכס חשוב מאוד לבדוק היבטים כגון האיתנות הפיננסית של המשכיר או עלות ההשכרה של נכס דומה. חשוב לא פחות להציג את הנכס במיטבו, על מנת להשיג את מקסימום התשואה. אם רכשתם נכס מחברה ידועה כדוגמת גינדי השקעות או שירשתם נכס מקרוב משפחה שהלך לעולמו כדאי שתדעו מדוע לפנות לחברה מקצועית לביצוע ניקיון לפני שמשכירים.

 

חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה

נכס נקי מושכר מהר יותר

בחירה של נכס בשכירות מתבצעת לא רק מתוך שיקולים כגון מיקום הנכס או גודלו. בחירה בנכס להשכרה נובעת גם מהיבטים וויזואליים. אם ניקח למשל שני נכסים דומים מאוד, שנבנו בערך באותה תקופה על ידי אותה החברה (נניח גינדי השקעות), נוכל לראות כי את הנכס האחד הצליח הבעלים להשכיר במהירות ואילו את הנכס השני לא הצליח הבעלים להשכיר גם לאחר פרק זמן כפול. כאשר נבקש להבין מה עומד מאחורי הדברים נוכל לראות כי הנכס שהושכר מהר יותר תוחזק כהלכה ולפני ההשכרה עבר ניקוי יסודי באמצעות חברת ניקיון. בצורה כזאת הנכס נראה הרבה יותר חדש ואפילו הרבה יותר מרווח. מבחינת התחושה, נכס פחות נקי ופחות מטופח נראה יותר מיושן, יותר צפוף והרבה פחות נעים.

נכס נקי מעלה את ערכו לקראת השכרה

נכסים למגורים וגם נכסים מסחריים כדוגמת אלה שמוציאה לשוק גינדי השקעות או חברה דומה מקבלים עם הזמן סוג של אישיות ואופי. התחזוקה, הריהוט, אמצעי התאורה – כל אלה יוצרים שונות מאוד גדולה וההבדלים בין נכסים באותו הגודל הופכים למשמעותיים מאוד. אך מבחינתו של המשכיר, לא תמיד משתלם להשקיע הון רב בשיפוץ הנכס או הוספת אלמנטים דקורטיביים לפני השכרה. אז איך בכל זאת ניתן יהיה לשפר את דמי השכירות שניתן לגבות? אם כבר הבנתם את רוח הדברים, כעת ברור שנכס שמוצג למתעניינים בהשכרה כשהוא נקי ולמעשה מבריק יאפשר למקסם את התשואה שמשיגים. כאשר הרצפה מבריקה מניקיון, כאשר כל החדרים מבהיקים, לרבות דלתות, משקופים וכמובן גם חלונות – מקבלים מקסימום החזר על ההשקעה.

נקי קיבלתם – נקי החזרתם

מלבד האפשרות להעלות את ההכנסה והרווח מההשכרה ומלבד היכולת להשכיר את הנכס מהר יותר, יש דבר נוסף שנרצה לציין. כדאי לפנות לחברה מקצועית לביצוע ניקיון לפני שמשכירים נכס גם כאשר חושבים הרבה קדימה, למועד שבו יתחלפו השוכרים. כאשר משכירים נכס, מקובל להציג דרישה להחזרת הנכס כשהוא שלם, תקין, נקי ובקיצור – באותו מצב בו הוא נמסר בתחילה. מכיוון שכך, ברור כי עדיף למסור את הנכס לשוכרים מטופח ונקי. כך ברור באיזה מצב מצפים שהנכס יוחזר. וזה אפילו עוד לא הכל. כאשר מוסרים נכס איכותי ומטופח, משדרים בכך מסר לשוכר. המסר הוא של הקפדה ושמירה על הנכס. מי שמוסר נכס לא מתוחזק בעצם מתיר לשוכר שלא להתייחס אליו בכבוד הראוי.

 

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: