לפרטים והצעת מחיר

יתרונות של ניקיון שבועי קבוע

לכל אחד ואחת מאיתנו יש שיטת ניקיון אחרת בבית. יש מי שמנקה מדי יום, יש מי שעורך ניקיון יסודי אחת לשבוע, יש מי שנעזר במנקה שכיר או שירותי ניקיון משרדים ויש מי שמעדיף להשקיע בנקיון מדי כמה שבועות. ניקיון שבועי קבוע הוא הדרך לשמור על הבית נקי לאורך זמן ולפתור לא מעט בעיות שמופיעות בבתים, מאבק ועד הופעת מזיקים.

יתרונות של ניקיון שבועי קבוע

אז מהם היתרונות של ניקיון שבועי?

סידור קבוע של הבית:

במהלך השבוע אנחנו עסוקים בעבודה, בלימודים, בטיפול בילדים או פשוט במטלות השגרה, כל אחד ושגרתו שלו. כשאנחנו מקדישים כמה שעות בשבוע לניקיון אנחנו מקבלים בית חדש, שמוכן לשבוע הבא.

כשאנחנו משקיעים כמה שעות בשבוע לסידור החדרים, אנחנו בעצם יוצרים שגרה שבה תמיד הבית מסודר. מה שחוסך לנו עבודה בסופו של דבר.

מניעת בלאי ושחיקה

בית הוא מקום חי, שקורים בו דברים לאורך היום. הוא חווה בלאי ממש כמו כל מוצר אחר שמתיישן לאט לאט. ניקיון שבועי קבוע מסייע לנו להגן על הבית מפני שחיקה. הבלאי הטבעי של הבית בא לידי ביטוי באבק שחודר אל חלקים שונים של הבית, חלונות מלוכלכים, אסלות שלא מתנקות מעצמן ועוד. בנוסף, ריהוט ישן שלא מטופל באופן קבוע חשוף יותר למזיקים, מה שיוביל בסופו של דבר לתהליך של הדברת טרמיטים.

ניקוי אזורים רגישים

האמבטיה, המטבח, חדרי השירותים – כל אלו אזורים רגישים שאם לא ננקה אותם באופן קבוע בצורה יסודית, לא יהיה נעים להשתמש בהם.

מניעת מזיקים וטרמיטים

אף אחד לא רוצה ג'וקים ונמלים. אף אחד לא רוצה להזמין הדברת טרמיטים בגלל שכל הרהיטים נפגעו. ניקיון שבועי מונע כניסה של מזיקים לבית. במקרים רבים, מזיקים מגיעים לבית בגלל לכלוך, שאריות מזון או ריהוט ישן שלא פונה. ניקיון קבוע ושבועי מאפשר למנוע את הבעיה הזו.

סילוק פריטים שאין בהם צורך

ניקיון שבועי קבוע מאפשר לכם להיפטר ממה שלא צריך מהר ובצורה יעילה ולא להמתין למבצע פינוי גדול שיגיע בפסח או לקראת ראש השנה. מנקים, מעיפים את מה שמיותר ונהנים מבית מסודר.

אפשרות לארח בלי בושה

כשאנחנו דוחים את הניקיון זמן מה אנחנו מתקשים להציג בית נקי ומסודר. אף פעם אי אפשר לדעת מתי יגיעו מבקרים ומה הם יחשבו על הבית שלנו. כדי ליצור אווירה נעימה ומזמינה לאירוח, כדאי לנקות אחת לשבוע ולדאוג שהבית יהיה מסודר באופן קבוע.

חסכון בניקיון יסודי תקופתי

הנקיון הממוקד והקצר מדי שבוע חוסך מרתון של עבודה קשה מדי תקופה. בגלל שאנחנו שומרים על הבית נקי לאורך זמן אנחנו צריכים רק ליטושים קטנים כדי להפוך את הבית למבריק. הבית נשאר תמיד נקי, אסתטי ומזמין.

למרות שלעיתים מדובר בהוצאה כספית קבועה, כאשר לוקחים מנקה שיגיע מדי שבוע, עדיין כדאי להשקיע ולבנות שגרת ניקיון שבועית קבועה. כמו שמקפידים בבית על ניקיון בתדירות יומיומית חשוב גם לבצע ניקיון משרדים בחברת נקיון מקצועית.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: