לפרטים והצעת מחיר

הבית זה המקום היקר לנו מכל ולכן חשוב לשמור על סביבה נקייה מפני מזיקים וחיידקים העשויים להזיק לבריאות. אם אתם מעוניינים בתוצאה מקצועית, הרי ניתן לפנות אל חברות ניקיון לצורך כך.

בררו כמה שיותר פרטים אודות החברה

טרם בחירת החברה, יהיה עליכם לבצע סקר מקיף תוך התייעצות עם לקוחות קודמים על מנת לברר מיהי החברה, מי האנשים הפועלים בה והאם הם מספיק מקצועיים. רבים נוטים לבחור בחברה ותיקה אך יש יתרונות וחסרונות כאן או כאן. בעת התחקיר יהיה עליכם לברר האם מדובר בחברה בה העובדים מתחלפים לעיתים קרובות, אם כן, הרי לא מדובר בבשורות טובות עבורכם ויש צורך באיתור חברה אחרת בה העובדים קבועים וניתן לסמוך עליהם. 

טיפים לבחירת חברת ניקיון לבתי מגורים

יתרה מכך, יהיה עליכם לברר כיצד חברת הניקיון מדריכה את צוות העובדים שלה באשר לניקיון, האם מדובר בהדרכה פרטנית או שמא הדרכה כללית. מרבית חברות הניקיון יבחרו לעשות שימוש במוצרי ניקיון ידידותיים לסביבה  ומוכרים. 

פרט נוסף אשר יהיה עליכם לברר זה המחיר. השאלה החשובה מכל כמה זה עולה לכם, ישנם לא מעט סיפורים על חברות ניקיון אשר הבטיחו ניקיון יסודי במחיר גבוה מאד. המחיר אותו תשלמו יהיה בהתאם לאזור הניקיון ולכן יש לבחון היטב את ההיצע בקרב החברות השונות.

 

הקפידו על לוחות זמנים

בבחירת חברת ניקיון בתל אביב או בכל אזור אחר בארץ, יהיה עליכם לוודא כי החברה תשלח את צוות העובדים שלה בזמן הנתון אשר קבעתם ולא כמה שעות לאחר מכן. במידה והעובדים לא הגיעו, הרי החברה אחראית לספק עובדים חלופיים. אין ספק כי מדובר באלטרנטיבה מתאימה יותר מאשר עובד ניקיון פרטי אשר בעת אי ההגעה יש להניח כי לא יספק לכם אלטרנטיבה ומשמעות הדבר תהיה היעדר מיום עבודה לטובת התעסקות בניסיון למצוא עובד אחר.

בבחירת חברה אתם חוסכים לעצמכם לא רק כאב ראש אלא גם כסף. ואין צורך לשלם לעובד פרטי ביטוח לאומי וזכויות סוציאליות.

מה כולל ניקוי ספות

חלק חשוב בעבודת הניקיון יכלול גם ניקוי ספות - הספה נחשבת לאחד הפריטים המרכזיים בבית ולכן חשוב מאד לשמור על ניקיונה מפני הצטברות אבק ולכלוך. אם יש לכם בעלי חיים או ילדים קטנים בבית, הרי הספה נחשבת למקור של לכלוך ולכן יש להשקיע בניקיונה.

גם במקרה הזה ניתן להיעזר בשירותי חברת ניקיון מקצועית אשר תגיע עם הציוד הנדרש. חברה מקצועית תטפל בספות באמצעות מכונת שטיפה מקצועית המאפשרת הסרת כתמים ושטיפה באמצעות הזרקת חומר ייעודי אל תוך הריפוד ושאיבה חזרה למיכל נפרד.

טיפול על ידי חברת ניקיון מקצועית נעשה באופן מקיף וכולל את כל האזורים המרופדים. בסיום הפעולה ניתן לקבל ספה נקייה ונעימה למגע. ההמלצה היא לבצע את הפעולה אחת לשנה במטרה  לשמור על מראה יפה ונקי.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: