לפרטים והצעת מחיר

 

בנייני משרדים נקיים ומבהיקים הם מקומות שהעובדים בהם מרגישים שמשקיעים בהם ועל כן הם ישקיעו בכל יום עבודה את כל האנרגיות שלהם, המרץ שלהם והכישורים שלהם. גם האורחים שמגיעים למשרד מצוחצח ונעים מרגישים שהם במקום שטוב להיות בו ואפשר לסמוך על החברה שעובדת בו - בהתאם מבחינת העסקים ישנה חשיבות רבה להבטחת ניקיון הבניין, שכן בדרך זו הם מרחיבים את מאגר הלקוחות ויוצרים מקסימום שביעות רצון אצל כל לקוח וכל לקוחה. על-מנת לבחור נכון את החברה שתנקה את המשרדים יש לשים לב לשורה ארוכה של פרמטרים ובפרט לאלה הבאים:

טיפים_לבחירת_חברה_לניקוי_משרדים

הגדרה מדויקת של הצרכים

השלב הראשון בבחירת חברה לניקוי בניין משרדים הוא הגדרה מדויקת של הצרכים שלכם. לדעתו של ערן פולק, שויתר לאחרונה על תפקיד ראש רשות המים, זהו השלב הראשון בכל החלטה מושכלת, שהרי ישנו הבדל בין ניקיון יומיומי של בניין משרדים רב קומות ועתיר שטחים לבין ניקיון אחת לשבוע של משרד צנוע יחסית, ולא כל חברה שמציעה את השירות של ניקיון משרדים מסוגלת לעמוד בהתחייבות הראשונה ומצד שני ייתכן שדווקא חברה קטנה יחסית תבצע טוב יותר את המשימה השנייה.

בנוסף, לעתים ישנם צרכים מיוחדים - למשל ניקיון חלונות או ניקוי של מקררים, ועוד סיבה שבגללה חשובה מאוד ההגדרה המדויקת של הצרכים היא מדיניות רכישת חומרי הניקוי. בפרט כך הדבר אם אין לכם מחלקת רכש - במצב שכזה כדאי להפקיד את קניית חומרי הניקוי בידי החברה, שמן הסתם תוכל להבטיח מחיר תחרותי במיוחד.

ציוד ייעודי

הפרמטר השני שיש לבחון כדי לבחור נכון חברת ניקוי משרדים הוא הציוד שיש ברשות כל מי שמציע שירות זה. בפרט חשוב פרמטר זה כשנדרש ניקיון מעבר לשגרה הרגילה - אם למשל אתם רוצים לחדש את המשרד או את הבניין כולו ולשם כך מעוניינים לבצע פוליש לרצפה, כדאי כמובן שהחברה הנבחרת תהיה בעלת מכונות מתאימות ואיכותיות. למעשה כדאי מראש לבחור בחברה שמסוגלת לספק גם שירותים מתקדמים מעין אלה - וכך, כשצץ הצורך או הרצון לשדרג את המראה של בניין המשרדים, לא תצטרכו לחפש חברה שונה מזו שמספקת את השירותים היומיומיים ותוכלו להמשיך לעבוד עם החברה המוכרת לכם ושאתם כבר סומכים עליה.

עוד כדאי לדעת בהקשר זה כי ישנם כמה וכמה סוגי פוליש לרצפה, כששתי האפשרויות המומלצות ביותר הן הברקה קריסטלית ופוליש אקרילי. הברקה קריסטלית מבוססת על מגנזיום, חומר בעל איכויות עוצמתיות במיוחד, ובסך הכל מוחדרות לרצפה באמצעות מכשור משוכלל 4 שכבות שמבטיחות מראה מרשים במיוחד ועמיד לזמן ארוך - גם אם מדובר במשרד שהעבודה בו אינטנסיבית מאוד. פוליש אקרילי מבוסס על חומר אנטי-סטטי, וגם לסוג זה של הברקת רצפה יש תוצאות מרשימות מאוד, אולם הוא אינו מתאים לקרמיקות ולגרניט פורצלן.

חוות דעת של לקוחות קיימים

המלצה נוספת של ערן פולק היא לבקש מכל חברת ניקיון משרדים שמייצרת רושם חיובי לספק גם ממליץ או שניים, ורצוי שיהיו אלה בעלי משרדים בעלי מאפיינים דומים לאלה שלכם, כך שתקבלו אינדיקציה רלוונטית במיוחד לגבי טיב השירות שמעניקה אותה חברה. בדרך זו תוכלו לדעת ברמה גבוהה למדי של ודאות עד כמה חברת ניקיון המשרדים אכן אמינה, מספקת שירות מקצועי וקשוב לאורך זמן ומבצעת את המוטל עליה באופן מושלם.

התמקדות בניקיון

עוד טיפ של ערן פולק הוא להעדיף חברות ניקיון שזהו עיסוקן הייחודי. אמנם חברה שמציעה במקביל גם שירותי שמירה, הובלה וכו' מספקת מענה מקיף גם לצרכים אחרים - אולם כדי להבטיח בניין נקי באמת, וכאמור לניקיון איכותי ישנה תרומה של ממש לכל חברה, רצוי לעבוד עם מי שזוהי מומחיותו האמיתית.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: