לפרטים והצעת מחיר

 

אריזה היא אחד התהליכים החשובים בייצור מוצר, החל ממוצרי מזון ועד אלקטרוניקה ומחשבים. היום במיוחד ישנה השקעה רבה מאוד באריזה ומדובר על תהליך מורכב כיוון שסחורות עושות דרך ארוכה במיוחד ממפעל המוצא אל היעד. אריזה צריכה לעמוד בסטנדרטים גבוהים של עמידות ושימוש בחומרים מתאימים. היא צריכה להתבצע באמצעות מכונות המתאימות לאריזה של כמות מוצרים גדולה ותנאי ברור שצריך להיות מושם עליו דגש רב בכל מפעל אריזה או מחלקת אריזה: שמירה על הניקיון וההיגיינה הן של מכונת האריזה והן של אזור האריזה.

חשיבות הניקיון במפעלי אריזה

שמירה על היגיינת מכונות אריזה

מכונות אריזה הן מכונות מורכבות הכוללות חלקים רבים, המיועדים לאריזה מושלמת של סוג מסוים של סחורה. מכונות אריזה למזון יהיו שונות במבנה ובסוג האריזה המתבצע באמצעותן ממכונות האורזות צעצועים, וגם בתוך תחום המזון ניתן להפריד בין מכונות לאריזת מוצרי חלב לבין מכונות לאריזת מוצרים יבשים. גם מכונות האורזות סחורה המיועדת לשימוש חוזר יהיו שונות בפונקציות שלהן ממכונות האורזות מוצר באריזה חד פעמית ויכללו פונקציה של הדבקה חוזרת או סגירה בואקום. מכונות אריזה של ציוד רפואי או קוסמטי פונקציות שנועדו לשמור על אריזה עדינה ואופטימלית. לכן, על מנת לשמור על היגיינת מכונות האריזה יש להכיר אותן היטב, על כל אזור ופונקציה שיש במכונה וגם לדעת היטב את אופן הניקוי שלה.

שמירה על היגיינה באזור האריזה כולו

ניקוי המכונות עצמן דורש ידע טכני מתאים ולכן מוטל בדרך כלל על עובדי חברת האריזה העושים שימוש דרך קבע באותו סוג מכונה. עם זאת, לא רק השמירה על ניקיון המכונה עצמה חשוב אלא הניקיון באזור האריזה כולו, בין אם חדר האריזה או אפילו המסדרונות שבין החדרים. אבק ולכלוך עלולים לחדור אל תוך המכונה ולהפריע לתפקודה, וגרוע מכך- לחדור גם אל תוך המוצר עצמו וכשמדובר על אריזת מזון הדבר הוא קריטי. שכירת שירותי ניקיון של חברת ניקיון המנקה את חדרי האריזות בתדירות הנדרשת וכמובן את המפעל כולו על אזוריו השונים היא חשובה ואף הכרחית לשמירה על הוצאת המוצרים הארוזים בתנאים המתאימים.

שירותי ניקיון חכמים ומודרניים

שמירה על ניקיון המפעל אינו אומר רק שאיבת אבק מדי פעם או מעבר קליל על  שולחנות עם מטלית. מדובר על הרבה יותר מכך. חברת ניקיון רצינית ערוכה עם מיטב המכשור החדיש ביותר שיש לביצוע ניקיון יסודי באופן יעיל כמו מכונות מקצועיות לניקוי בקיטור, מכונות לקרצוף וניקוי שטיחים, ניקוי חלונות ואף הדברת מזיקים במקרה הצורך.

חברה המתמחה בניקיון מפעלים, כולל מפעלי אריזה- סמארט קלין

חברת סמארט קלין היא חברת ניקיון משרדים בעלת ותק רב, מפעלים ומוסדות ציבוריים. היא מצויידת בציוד החדיש ביותר ודואגת להצטייד בכל מכשיר שייעל את העבודה. ניתן לקבוע מראש על תדירות ניקיון בכל אזור על פי הצורך, כך שניקוי אזור האריזה יהיה בתדירות שונה ממשרד ההנהלה או השירותים והמטבח, כי בסמארט קליו לא רק הניקיון חכם - גם השירות חכם.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: