לפרטים והצעת מחיר

חברת שירותי ניקיון מומלצת

בכדי לבחור בחברת ניקיון מקצועית, אשר תספק את השירות המקצועי הנחוץ לכם, הקפידו לבחון אילו שירותים מעניקה החברה. כיום, ישנן חברות שמתמחות בניקיון משרדים ובתי עסק, או שלהיפך, כאלה שמתמחות רק בניקיון בתים פרטיים ודירות מגורים ואינן עוסקות בתחום מתן ניקיון משרדים במרכז.

יש למצוא את הזמינות הדרושה לבעלי המשרדים או הבתים שמעוניינים לשכור חברת ניקיון מומלצת. יש לוודא לגבי רישיונות העבודה וכן ביטוח העובדים, תשלום התנאים הסוציאליים לעובדים שישולמו ע"י החברה ועוד. יש למצוא חברת ניקיון שעוסקת כבר שנים בתחום, כך שניתן יהיה ליהנות מהמקצועיות והאמינות של חברת הניקיון.

יש לברר לגבי תעריף של חברות הניקיון ולמצוא בכל פעם כמה חברות שיעניקו הצעות מחיר. אם קיבלתם הצעות נמוכות מדי, כדאי שתבררו מדוע החברה דורשת תעריף נמוך יותר, לאחר שביצעתם סקר שוק נרחב. אם חברת הניקיון דורשת מחיר נמוך מדי, סימן שהיא חדשה בשוק או שהיא אינה מקצועית מספיק.

בררו לגבי הציוד המקצועי של חברת הניקיון משרדים

גם מבחינת הציוד המקצועי, יש לבחור חברת ניקיון מומלצת אשר משקיעה כסף רב בציוד, מה שאומר שהיא יכולה להשקיע כי יש לה הרבה לקוחות. ניתן תמיד למצוא אף פורומים שונים שבו הגולשים ממליצים על חברות ניקיון, כאשר הם מתארים את סוגי השירות והציוד המקצועי שבו השתמשו. ניתן למצוא שירותים מקצועיים נוספים בחברות ניקיון מוכרות וותיקות כגון ניקיון משרדים בערב שירות פוליש וכל סוגי ההברקה, כאשר החברה יודעת את סוג הפוליש שיש להתאים לסוגי המרצפות השונות.

יש לציין כי בתחום הניקיון ישנן מאות חברות ניקיון שלא כולן מקצועיות, לא לכולן יש ציוד משוכלל ועדכני או כוח אדם מיומן וכאלה שאינן יכולות לתת את האחריות הנחוצה לשירותי הניקיון השונים.

חברת ניקיון מומלצת

ממי כדאי לקבל המלצות על חברת ניקיון מקצועית?

ראשית, אם אתם בעלי משרד ומעוניינים בתחזוקה שוטפת של המשרדים שברשותכם, תמיד תוכלו לשאול לגבי חברת ניקיון מומלצת קולגות שלכם לעבוד אשר כבר נמצאים שנים עם אותה חברת הניקיון והם מרוצים משירותיה. אם מדובר על בית פרטי או דירה, בני משפחה, חברים ומכרים, תמיד יוכלו להמליץ לכם על חברת הניקיון שהם מרוצים ממנה. כמו בכל בחירת בעל מקצוע, גם בחירת חברת ניקיון נעשית על פי המלצות, מה שמבטיח לנו כי ניסיון טוב של אחרים, עשוי להיות מתאים גם לנו.

למצוא חברת ניקיון משרדים מומלצת גם באתרי האינטרנט

היום לחברות ניקיון מקצועיות, יש גם אתרי אינטרנט מושקעים עם המלצות של לקוחות ושמות של חברות גדולות שעמן הן עובדות. גם מידע ניתן למצוא באתר של חברות אלו, כך שתוכלו לדלות מידע יעיל לגבי חברת ניקיון מומלצת. אנשים שמזמינים היום חברות ניקיון מקצועיות שקטים יותר והם אף משלמים פחות מאשר שכירת שירותיו של מנקה או מנקה פרטית, היות והביטוחים השונים והתנאים הסוציאליים, מסתכמים בסכומים לא קטנים בכל שנה. כאשר תזמינו חברת ניקיון, בעל החברה הוא זה שמשלם על עובדיו את הביטוחים השונים ואת התנאים הסוציאליים, כך שלכם זה עולה פחות.

כדאי להיפגש עם בעל חברת הניקיון לתיאום ציפיות

אם אתם בעלי משרד או בית פרטי, דירה וכדומה, כדאי לתאם פגישה עם בעל חברת ניקיון משרדים, כך שניתן יהיה לתאם את הציפיות. בדרך זו, תוכלו לשאול את השאלות הנכונות וכן, לקבל הצעת מחיר על הניקיון המבוקש, התדירות של הניקיון, הצעת מחיר וכן הלאה. מומלץ כי תרשמו לעצמכם את השאלות החשובות כגון אילו שירותים מעניקה החברה?, אם יש לה ציוד מקצועי, באילו חומרי ניקיון היא משתמשת אם קיים חוזה ועוד.

סמרט קלין – חברת ניקיון מומלצת

לפני שתתחילו בחיפוש אחר חברת ניקיון מומלצת, יש למצוא את כל הפרטים על חברה וותיקה אשר מבצעת סוגים שונים של ניקיון אם ניקיון לאחר שיפוץ, לפני אכלוס, ניקיון ותחזוקה שוטפים של משרד ובית ועוד.

חברת סמרט קלין, הינה אחת החברות הידועות בתחום הניקיון והיא מבצעת ניקיון משרדים בפתח תקווה, בתל-אביב ובכל הארץ. בנוסף החברה מנקה במקצועיות בתים פרטיים, מוסדות ועוד.

מדובר על חברה שמקפידה על ניקיון ברמה גבוהה ומעניקה שירותים נוספים, כגון:

  • ניקוי בקיטור

  • ניקוי שטיחים

  • הדברת מזיקים

  • ניקיון חלונות בסנפלינג

  • ניקיון חיצוני ופנימי של בתים ומשרדים ועוד.

חברת סמארט קלין, עובדת עם חברות גדולות במשק הישראלי, מה שמקנה לה שם טוב ומוניטין גבוה במשך שנים.

מספר מדרגים:25 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: