לפרטים והצעת מחיר

 

מהם הפרמטרים המקצועיים לבחירת חברת ניקיון המתמחה בביצוע עבודות ניקיון בגובה וכיצד תוכלו להבטיח לעצמכם שירותי ניקיון משרדים ברמה הגבוהה ביותר? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

חברה לניקוי משרדים הינה חברת ניקיון מקצועית המתמחה בין היתר במתן שירותי ניקיון במסגרת עבודות סנפלינג וזאת לצרכי ניקוי קירות מסך מזכוכית המהווים כיום את החיפוי הנפוץ ביותר במגדלי משרדים ברחבי הארץ.

חברה המתמחה בשירותי ניקיון בגובה

על מנת להבטיח לעצמכם את שירותי הניקיון האופטימאליים והמבריקים ביותר למטרות ניקוי המשרד (פנים וחוץ) כאחד, ריכזנו עבורכם מספר פרמטרים מקצועיים אותם מומלץ לבחון במסגרת הליכי בחירת חברת ניקיון:

 1. ניסיון מקצועי - בדומה לכל ענף שירות אחר גם בתחום שירותי הניקיון אין תחליף לבעלי ניסיון העוסקים ומתמחים במתן שירותי ניקיון לכל מטרה, לרבות, ניקיון משרדים (פנים משרד) לצד שירותי ביצוע עבודות גובה למטרות ניקוי קירות מסך מזכוכית.
   
 2. צוותי עבודה מתוגברים - על מנת להבטיח לעצמכם שירות מקצועי, אמין וזמין בכל רגע נתון, אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיה של חברת ניקיון המעמידה לרשותכם צוותי עבודה מתוגברים באזור הפעילות הרלוונטי לכם.
   
 3. מערכות ציוד פונקציונאליות - ניקוי מגדלי משרדים בכלל וניקוי משרדים בפרט, מחייב את חברת הניקיון אותה אתם שוכרים להחזיק ברשותה מגוון רחב של מערכות ציוד פונקציונאליות הנדרשות לצרכי ניקוי משרדים וסביבתם בצורה האופטימאלית ביותר. מערכות ציוד אלו כוללות בין היתר: מכונות שטיפה ופוליש, ציוד סנפלינג מקצועי למטרות ביצוע עבודות ניקיון בגובה, חומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה וציוד בטיחות כזה או אחר הנדרש לצורך ביצוע עבודות הניקיון על ידי צוותי העבודה של החברה.
   
 4. אישור מקצועי מטעם משרד הכלכלה לביצוע עבודות בגובה - ניקיון משרדים במסגרת עבודות סנפלינג מחייב את נותני השירות להחזיק באישור מקצועי מטעם משרד הכלכלה. אישור זה מעיד על כך שהחברה פועלת בהתאם לתקנות הנדרשות בתחום ולכך שהיא מקפידה על מלוא כללי הבטיחות הנדרשים בנושא.
   
 5. אמינות ויושרה מקצועית - ניקוי משרדים מחייב אתכם לבחון בצורה העניינית ביותר את נותני השירות השונים המקבלים מכם למעשה גישה לכל אזורי המשרד. במקרים בהם בשטח משרד מוחזקים מסמכים מסווגים כאלו ואחרים ברמה העסקית, אנו ממליצים לכם לדרוש מחברת הניקיון להציג בפניכם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. אישור זה יכול להעיד על אמינותם ויושרם המקצועי של נותני השירות.
   
 6. זמינות ושירות - שירותי ניקיון למשרדים מתקיימים (ברוב המקרים) בהתאם לשעות המועדפות על ידי בעלי המשרד. יחד עם זאת, מומלץ לבחון את נושא הזמינות של חברת הניקיון בכל הנוגע לביצוע עבודות ניקיון בשעות לא שגרתיות (מחוץ לשעות העבודה במשרד).
   
 7. המלצות ממקור ראשון - בדומה לכל תחום שירות אחר, גם בתחום הניקיון אנו ממליצים לכם לקבל חוות דעת מלקוחות החברה ולהתרשם מהמלצות שונות בנוגע לאיכויות העבודה והשירות. 
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: