לפרטים והצעת מחיר

כשהגשם והחורף מורגשים כבר בתוך הבית, זה אומר שיש נזילות מים שצריך לטפל בהן בהקדם. וכשיש צורך לטפל בנזילות מים, קודם כל צריך לבדוק מה מהקור של הנזילה. בשל כך, אנחנו רוצים לדסקס כאן בענייני איתור נזילות בבית ובמשרד בשיטה מתקדמת.

החורף מטפטף אל תוך הבית? איתור נזילות בשיטה מתקדמת

כנראה שקודם כל, הכי חשוב לדעת את הדבר הבא: איתור נזילות מים עדיף לבצע בקיץ. חשוב שתזכרו שאם הבית נוזל, הטיפול בכך תמיד יהיה יותר זול במהלך החודשים היבשים של השנה. כשמאתר נזילות מים מטפס על גג הבית בחורף, הוא מסתכן הרבה יותר מאשר בימי יולי-אוגוסט. וכמובן, כשבעל המקצוע מסתכן, הוא גובה ממכם תשלום גבוה יותר על ביצוע העבודה.

מעבר לעניין של תשלום גבוה יותר בחורף על איתור נזילות מים, חשוב גם לזכור שהעבודה עצמה מורכבת יותר בחורף. למעשה, ייתכן שבחורף ישתמש מאתר הנזילות בשיטה X, בעוד שבקיץ מאתר הנזילות ישתמש בשיטה Y לאיתור הנזילה. בכל מקרה שבו יש צורך לאתר נזילה, בין אם בקיץ או בחורף, יהיה כדאי להשתמש בציוד מתקדם. בימינו ניתן להשתמש למשל במצלמות תרמיות לאיתור נזילות. מצלמות אלו עובדות על בסיס של אינפרה אדום, מה שמאפשר למאתר הנזילות לגלות את הנזילה לפי סימני חום. המצלמה מציגה מקומות שנקראים HOT SPOTS, ואלו למעשה המקומות שמאותרים על ידי המצלמה ומוגדרים כמקור הבעיה. אנחנו רוצים לציין פרט שחשוב לדעת, העלות של השימוש במצלמות תרמיות היא אמנם לא נמוכה, אבל השיטה יעילה מאוד. אנחנו רוצים שתדעו, ברגע שמפעילים את המצלמה התרמית, החיוב של השימוש בה מתחיל. גם אם לבסוף לא יתגלו נזילות פנימיות בקירות הבית, עדיין יהיה צורך לשלם על הזמן שהמצלמה התרמית פעלה. כמובן, לאחר איתור נזילת המים יהיה צורך גם לבצע איטום. בשלב הזה אתם תצטרכו להסתייע באנשי מקצוע מתחום איטום המבנים, איטום גגות, איטום מרתפים, קירות חיצוניים, מרפסות ועוד. וגם כאן, השירות של איטום מבנים תמיד יהיה זול יותר בקיץ. כשרטוב וחלק על הגג שלכם, לא נותר לאיש האיטום אלא לגבות ממכם עלות גבוהה יותר מאשר זו שבקיץ. בכל מקרה, תמיד השלב הראשון יהיה איתור נזילת המים. ברוב המוחלט של המקרים, חברת איתור נזילות מים גם תוכל לספק לכם את השירות של איטום המבנה לאחר איתור הנזילה. אם אתם צריכים מקצוענים בתחום איתור הנזילות ואיטום המבנים, אנחנו ממליצים לעשות בדיוק את זה. חפשו מקצועני אמת בתחום, אל תתפשרו על חורף יבש בתוך ביתכם. בסופו של דבר, נזילות מים בבית גם יכולות להוביל לנזקים בציוד, במכשירי חשמל, ברהיטים וספות, שטיחים ועוד.

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: