לפרטים והצעת מחיר

 

שטיחים ניתן לראות לא רק בבתים פרטיים אלא גם במשרדים. מדובר על פריט מרכזי שנותן תחושה חמימה ונעימה לכל חלל. מעבר לכך, מדובר גם על פריט דקורטיבי שיכול לשדרג משמעותית את החלל. בהשוואה לפריטי ריהוט אחרים, שטיח הוא פריט שלעיתים קשה לנקות אותו וזאת בייחוד אם מדובר על שטיח ענק שנעשה בעבודת יד.

הדגשים שלנו לבחירת חברה לניקוי שטיחים

כאן גם נזכיר שיש לקחת בחשבון משתנים נוספים כמו, גודל השטיח והאיכות שלו. יש שטיחים שיכולים להחזיק המון זמן וכאלה הנחשבים לאיכותיים מאוד ואילו יש כאלה שיכולים לאבד מהצבע שלהם ובכלל מהמראה הכללי שלהם ואז הם לא יחזיקו זמן רב. בכל מקרה, עלינו לדאוג לתחזוקה של השטיח. תחזוקה תבטיח חיי מוצר ארוכים וכמו כן מראה מחודש.

5 דגשים לבחירת חברה לניקוי שטיחים

נשמח לשתף אתכם במספר טיפים שיעזרו לכם לבחור חברה לניקוי שטיחים. כך תהיו בטוחים שאתם קיבלתם החלטה מושכלת וכך גם ההשקעה הכספית תהיה משתלמת. מוכנים? אנחנו מתחילים!

ניסיון

כיום פועלות המון חברות המציעות שירות הנקרא ניקוי שטיחים. אין ספק שאחד הפרמטרים החשובים הוא הניסיון של החברה. ניסיון יעיד על כך שהחברה מסוגלת להתמודד עם הניקוי של כל סוג של שטיח וכמו כן שיותאמו חומרי הניקוי האיכותיים והטובים ביותר.

צוות מקצועי ומיומן

חברה שמשקיעה בעובדים שלה, תעביר להם הכשרות מפעם לפעם וזאת על מנת להבטיח שהם מעודכנים בכל החידושים הקשורים לתחום ניקוי השטיחים. הצוות צריך לכלול מומחה שידע לתת אבחון מדויק לגבי סוג השטיח, צורת האריגה וכו'. בהתאם לכך, יוצעו טכניקות שיגרמו לשטיח לחזור למראה המקורי שלו. אגב, כאן נציין שלא תמיד אפשר להבטיח שפעולת הניקוי תחזיר את השטיח למצב הקודם שלו. אתם לא מעוניינים שיבוצעו פעולות אגרסיביות שיסבו נזק לשטיח. במסגרת הפנייה לחברה, ניתן לקבל ייעוץ מתאים ובהתאם לכך להחליט איך הכי נכון לנקות את השטיח.

הצעת מחיר משתלמת

אל תוותרו על סקר שוק. נסו לקבל הצעות מחיר ממספר חברות ניקוי המציעות את השירות. בדקו שהצעת המחיר מתאימה להיקף העבודה וכמו כן לתקציב שלכם.

המלצות

כמו בכל רכישה של שירות, הדרך הטובה ביותר לדעת שאתם בוחרים נכון היא לקבל המלצות. אין ספק שהניסיון של אחרים, יכול ללמד אתכם האם מדובר על חברה מקצועית או לא. אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מתקשרים עם חברה שיש לה אמינות גבוהה, שעומדת בזמנים ושתעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

מוצרים משלימים

לפני שאתם סוגרים סופית עם החברה, בדקו באיזה ציוד היא משתמשת, באיזה תכשירים וחומרים, באיזה טכניקות ניקוי וכו'. אתם רוצים לדעת שהחברה שבחרתם מעודכנת בכל החידושים האחרונים ומעניקה את השירות המתקדם והחדשני ביותר בכל הקשור לניקוי שטיחים.

שורה תחתונה

אין ספק שיש לניקיון חשיבות גדולה לא רק אצלנו בבית אלא גם במשרדים ומבנים שונים. כאשר המבנה נקי, ההרגשה היא נעימה וטובה ביותר.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: