לפרטים והצעת מחיר

 

התחום של ניקוי משרדים עבר לא מעט שינויים בשנים האחרונות ולא בכדי. על מנת להציע שירותי ניקיון מקצועיים, איכותיים וטובים - הבינו כיום לא מעט מנהלי משרדים שיש חשיבות עצומה לנושא של התאמה אישית של השירותים לכל משרד ומשרד. כיום ניקיון סביבת עבודה אינו מספיק ויש לצרף לפעולות הניקיון של המשרד עוד פעולות ניקוי, בסיסיות או כאלה שצריך לבצע בתדירות נמוכה יותר וזאת על מנת שהמשרד תמיד ייראה נקי, מטופח וכזה שהמנהלים שלו שמו את נושא הניקיון בראש סדר העדיפויות שלהם. האם יש הבדל בין הניקיון של סוגי משרד שונים? בהחלט כן, ומיד נראה בדיוק איך הוא בא לידי ביטוי.

ניקוי משרדים של עורכי דין הוא ניקוי מסוג מיוחד. משרד של עורכי דין חייב תמיד להיות לא רק נקי - אלא מבריק ומצוחצח. התדמית של עורכי הדין שעובדים בו תלויה גם באופן שבו נראה המשרד, החל מעמדת הקבלה, דרך חדר ההמתנה ועד לעמדת העבודה של מנהל המשרד. שם יהיה חייב להתבצע ניקיון מדי יום על מנת להשיג את התוצאות הדרושות. ניקוי משרדים של חברות טכנולוגיה הוא ניקוי מאתגר הרבה יותר. לא מדובר רק בניקוי של סביבת העבודה ושל פריטי הריהוט המשרדי אלא של אביזרים או חפצים שלוקחים חלק בשגרת היומיום של עובד הטכנולוגיה וצריך לשמור גם על התקינות שלהם.

הבדלים בין ניקיון של סוגי משרדים שונים

איך מתבצע ניקוי משרד מיוחד?

ניקוי משרדים של חברות לייצור מזון, למשל, יהיה כרוך בשימת לב למכונות או ציוד מקצועי שיימצא גם במשרדים. ברוב המקרים לא מגיעים לקוחות למשרד זה לכן תינתן תשומת לב למראה נקי ומסודר של המשרד, כמו גם על ניקוי יסודי יותר אחת לכמה ימים בלבד ולא יותר מכך. כמובן חשוב לדעת שהניקוי גם מגן על הבריאות של העובדים שמגיעים למקום ולכן יש לתת לו את המקום הראוי לו. ניקוי משרדים של רואי חשבון דומה מאד לניקוי של משרדי עורכי דין. גם כאן התדמית המקצועית נגזרת מהמראה של המשרד ולכן חשוב מאד להקפיד הקפדה יתרה על המראה הנקי והמטופח של המשרד בכל יום בשבוע.

בשנים האחרונות נוסף לעולם זה תחום נוסף - ניקוי משרדי היי טק. אמנם יש סגנונות שונים של משרדי חברות היי טק, אך הנושא של הניקיון נכנס לתמונה כבר בשלב מוקדם של עיצוב משרדים היי טק. כאשר לוקחים בחשבון כבר בהתחלה את כל האפשרויות שייתכן ותהיינה דרושות - קל יותר לתכנן את המשרד בדרך כזאת שאפשר יהיה בעתיד לנקות אותו בצורה מהירה ויעילה ככל האפשר. כאשר נזכרים מאוחר מדי קשה מאד להביא את רמת הניקיון לכדי שלמות והתוצאות נראות על פני השטח באופן בולט ולא אסתטי.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: