לפרטים והצעת מחיר

 

תל אביב, בירת העסקים של מדינת ישראל מאכלסת בשטחה מגוון רחב של מבנים ישנים המשמשים לצרכי תפעול משרדים בכל תחומי המסחר והשירות. בעלי המשרדים במבנים אלו מחויבים בקבלת שירותי ניקיון המותאמים לצרכי תחזוקת משרד במבנה ישן. בשורות הבאות, ריכזנו עבור כל אחד ואחת מביניכם המחזיק משרד במבנה עסקים ישן בתל אביב, את הדגשים הנכונים לעבודת ניקיון יעילה במסגרת תחזוקת המשרד והמבנה.

תחזוקת מבנים ישנים בתל אביב הינה פעולה מקצועית המיושמת על ידי חברות ניקיון מנוסות ומיומנות המתמחות במתן פתרונות ניקוי ותחזוקה גם לכל אחד מהמשרדים הפועלים בשטח המבנה וגם לצרכי תחזוקת המבנה וסביבתו. חברות אלו מתמחות בין היתר במתן שירותי פוליש וניקיון משרד, מתן שירותי תחזוקת מבנים ותיקון בלאי בתשתיות המבנה, פעולות ניקיון בשטחים המשותפים של המבנה ושירותי ניקיון ותחזוקה נוספים המאפשרים המשך שימוש תקין ובטיחותי במתקני המבנה. 

דגשים לעבודת ניקיון יעילה

ניקיון משרדים הממוקמים במבנים ישנים בתל אביב - מה חשוב לדעת?

בניגוד לניקיון מבני משרדים חדשים ונוצצים ברחבי תל אביב, מבני משרדים ישנים בשטח העיר מחייבים אתכם בפעולות ניקיון תדירות ומקצועיות המיועדות לצרכי השמשת המבנה ותחזוקתו ברמה השוטפת. במקרים מסוימים, עיצוב המשרד מנוגד לאופיו התחזוקתי של המבנה, כאשר שירותי הניקיון מתמקדים אך ורק בניקיון שטח המשרד. יחד עם זאת, השטחים המשותפים במבנה (גרם מדרגות, קומת כניסה-לובי, מעליות, חנייה וכדומה), מחייבים אף הם פעולות תחזוקה תקופתיות או שגרתיות וזאת לצרכי תחזוקת המבנה ברמה הבטיחותית.

אחת מהפעולות החיוניות ביותר לצרכי תחזוקת מבני משרדים ישנים בתל אביב (או בכל עיר אחרת בישראל) היא באמצעות תחזוקת דלתות משרדיות ודלתות כניסה-יציאה ראשיות בשטח המבנה. ברוב המקרים, מומלץ להחליף את דלתות המשרדים ודלתות הכניסה-יציאה בשטח המבנה ולחדש אותן באמצעות פתרונות מיגון מתקדמים. דלתות כניסה ישנות אשר אינן מתוחזקות כראוי ניתנות לפריצה ביתר קלות ולכן במידה וגם אתם מעוניינים להימנע מעברות שונות כמו פריצת דלתות משרדיות על ידי גורמים שונים, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם מנעולן באזורכם לצרכי חידוש פתרונות המיגון בדלתות הכניסה. כמו כן, מומלץ להחליף את דלתות הכניסה-יציאה הראשיות בשטח המבנה וזאת על מנת להימנע ממקרים בהם דלתות הכניסה הישנות ננעלות והדבר יצריך אתכם בקבלת שירותי פריצת דלתות נעולות.

החלפה וחידוש של מנגנוני הנעילה בדלתות הקיימות בשטח מבני המשרדים הישנים בתל אביב, מהווה פעולה חיונית במסגרת תחזוקת המבנה. פעולה זו מבטיחה לכם אמצעי מיגון נאותים לסביבת המשרד והמבנה והיא מסייעת לכם לחדש את נראות המבנה באמצעות התקנת דלתות כניסה בטיחותיות ומוגנות יותר.

במקרים מסוימים, מומלץ לחדש גם את פתחי הכניסה הנוספים המצויים במבנה או בחלל המשרד, לרבות, החלפת חלונות או התקנת סורג חדש על גבי חזיתות הכניסה ובכך לשדרג את נראות המבנה כלפי חוץ. 

מספר מדרגים:10 דירוג ממוצע:4.7
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: