לפרטים והצעת מחיר

 

בניגוד לדעה הרווחת, ניקיון משרדים הוא הרבה מעבר לנטרול ריחות לא נעימים או בהנעמת שהייתם של צוות העובדים. על חברת הניקיון שבה אתם בוחרים לוודא כי נעשו כל הצעדים הנדרשים, לצורך מניעת מפגעים תברואתיים אשר עלולים להוביל למחלות, זיהומים או אלרגיות.

דגשים לבחירת חברת ניקוי משרדים

ריכזנו עבורכם מספר דגשים עיקריים שעל-פיהם מומלץ לבחור את החברה המקצועית שתנקה את משרדכם.

הרבה מעבר להסרת אבק

חברות ניקוי רבות מציעות שירותים בסיסיים לניקוי האבק ולשטיפת הרצפה. בבחירתכם בחברת ניקיון משרדים מקצועית, הקפידו לוודא כי השירות כולל קרצוף תקופתי של השטיחים המשרדיים והסרת כתמים בעייתיים. לא אחת, קפה שנשפך או כוס מים אשר נספגים בשטיח, מובילים בהדרגה להופעתו של עובש אשר יכול להוביל לבעיות נשימה בקרב עובדים רגישים, ואף בקרב עובדים שאינם בעלי בעיות בריאותיות כלל.

שירותי סנפלינג מקצועיים

בבחירתכם בחברת ניקיון המשרדים, רצוי לוודא כי באפשרותה לספק גם שירותי סנפלינג לניקוי החלונות מבחוץ. הקפדה יתרה על ניקיון החלונות תאפשר לא רק לראות את הנוף הנשקף מבחוץ בצורה טובה יותר, אלא גם להרחיק יונים אשר עלולות להפוך למפגע תברואתי קשה לטווח הרחוק.

מתן מענה בשעת חירום

כאשר אתם בוחרים בשירותים מקצועיים של כל נותן שירות, וודאו שיש לכם על מי לסמוך גם בעת מצבי חירום. מחברת הניקיון המקצועית שלכם, בקשו לוודא כי יינתן מענה מיוחד במידה ויתרחשו מקרים של הצפות או בעיות תברואתיות נוספות.

למאמר נוסף שיעזור לכם בבחירת החברה המתאימה.

תנאי חוזה מסודרים

בענף הניקיון ניתן למצוא לא מעט חברות המספקות שירותי משרד שאינם סדורים וקבועים. למען השקט הנפשי שלכם, הקפידו לוודא כי חברת הניקיון עמה אתם עובדים מעניקה לכם ערובה לשעות פעילות מסודרות וסדורות ושנעשה מעקב מסודר אחר צוות העובדים.

בחברת סמארטקלין אנו שמחים להעניק ללקוחותינו שירותי ניקיון 360 הכוללים ניהול ואחזקת משרדים, כמו גם שירותי שאיבה במקרים של הצפה. לרשותנו צוות עובדים מקצועי ומיומן המוכשר הן למתן שירותי ניקיונות כלליים ויומיומיים, והן לשירותי ניקיון תקופתיים הנדרשים בעת כניסה למשרד חדש או טיפול במפגעים עקב נזילות והצפות.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: