לפרטים והצעת מחיר

גם אם אתם האנשים הכי נקיים בעולם, סביר להניח שבשלב כזה או אחר תצטרכו הדברה נגד מזיקים. תהליך ההדברה אינו תמיד ידידותי וכולל לא פעם חומרים רעילים. חומרים אלו אומנם מדבירים את המזיקים, אך הם עלולים להיות מסוכנים עבור דיירי הבית, קל וחומר כשיש בבית ילדים קטנים וחיות מחמד אשר מבלים הרבה על הרצפה ביחס לבני משפחה אחרים. מכיוון שכתוצאה מהריסוס עשויות להישאר על הרצפה שאריות של חומרי הדברה, חשוב מאוד לנקות את הבית לאחר ההדברה באופן כמה שיותר מקצועי ובהתאם להנחיות המדבירים. 

ניקיון לאחר הדברה – כל מה שחשוב לדעת

כאשר הבית שלכם עבר הדברת נמלי אש, או הדברה נגד תיקנים או פשפשים לא מומלץ לנקות ממש מיד לאחר ההדברה עצמה. הסיבה לכך היא שהמדבירים מרססים חומר שצריך להישאר על הרצפה לפרק זמן מסוים כדי לפעול ביעילות. לכן בדרך כלל המדבירים יבקשו מכם שלא להיות נוכחים בבית כמה שעות לאחר ההדברה עצמה, כדי להבטיח שהמזיקים יבואו במגע עם חומר ההדברה ועל מנת שלא לסכן אתכם ואת בני משפחתכם. באופן כללי, מומלץ לבצע ניקיון לאחר הדברה בהתאם להמלצת המדבירים, לעיתים הם יבקשו מכם שלא לנקות את החלל לפרק זמן מסוים לאחר הריסוס. 

מה יקרה אם לא תנקו בכלל?

למרות שמומלץ לא לנקות את הבית מיד לאחר ההדברה, כן חשוב לנקות אותו לאחר פרק הזמן שהוגדר על ידי חברת ההדברה. גם אם הכנתם את הבית לקראת ההדברה ועטפתם את כל הרהיטים, הציוד והחפצים, עדיין המדבירים מרססים חומרי הדברה גם בסדקים וחריצים קטנים ברחבי הבית, ולכן חשוב לוודא שהסרתם את כל השאריות של החומרים השונים כדי למנוע פגיעה בבריאותכם. בכל מקרה, כדאי מאוד שהניקיון יתבצע על ידי חברה מיומנת על מנת שיהיה כמה שיותר יסודי ומקצועי. 

למה כדאי להזמין שירותי ניקיון? 

חברת ניקיון מקצועית שמתמחה בניקיון לאחר הדברה יכולה למנוע בעיות אפשריות, מכיוון שהיא מומחית ובעלת ניסיון בסוג כזה של ניקיון. כאשר אתם מנקים לבד עליכם לקחת בחשבון שאולי חומרי הניקיון שתבחרו לא יהיו טובים או מקצועיים מספיק, או לחלופין יכללו חומרים כימיים אשר יגיבו עם חומרי ההדברה ויגרמו לנזקים כאלו ואחרים. כמו כן כאשר אינכם מיומנים בעבודת הניקיון לאחר הדברה, לא תמיד תדעו על מה לשים דגש, מה חשוב שלא לפספס, אילו פינות חשוב לנקות ממש היטב ביחס לאחרות וכיצד להבטיח שלא יהיו בבית שום שאריות של חומרי הדברה כלשהם. 

לסיכום, 

בין אם ביצעתם הדברת נמלי אש, בין אם הדברה נגד תיקנים ובין אם הדברה נגד מכרסמים מומלץ כי לאחר התהליך תזמינו חברת ניקיון מקצועית אשר תעזור לכם להיפטר מכל חומרי ההדברה שנשארו בבית. כאשר החברה מקצועית הניקיון יתבצע בסטנדרט גבוה של איכות על ידי צוות מקצועי ובדיוק בזמן הנכון, כך שתוכלו לחזור הביתה לאחר ההדברה ללא בעיות או חששות. 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: