לפרטים והצעת מחיר

חברת ניקיון משרדים, ניהול ואחזקה, מתחזקת עשרות משרדים בהיקפים שונים. הדגש הוא על ידע, מומחיות וניסיון עשיר בתחום הניקיון והאחזקה. כל פרויקט שחברה כזאת מנהלת, מתוכנן בקפידה כדי שלקוחות יוכלו ליהנות מהתוצאות המבריקות ביותר. לאורך השנים, חברות ניקיון משרדים מלוות לקוחות פרטיים ועסקיים תוך שמירה על מקצועיות, איכות ומתן פתרונות מותאמים אישית!

איך מנקים פרקט אחרי שיפוץ

מתכננים שיפוץ במשרד ויש לכם ריצוף פרקט? תוהים איך מנקים פרקט אחרי כל הבלאגן? המומחים שלנו עונים לכם במאמר הבא.

תקופת השיפוצים היא ללא ספק תקופה מאתגרת במיוחד, אחרי הכול בזמן השיפוץ צפויים להיות הרבה שיבושים ברצף העבודה וכמובן כל הסוגיות הלא נעימות והנלוות כמו לכלכוך, אבק, רעש ובלגן בציוד המשרדי. בנוסף לכל, אם יש לכם פרקט במשרד – אתם עלולים לגלות שיש המון לכלכוך שלא יורד בכזו קלות ולהיקלע לניסיונות כושלים שאתם מנסים להסיר כתמים עיקשים עם כל מיני תכשירים, אבל כאן הבעיות שלכם עלולות להחמיר כי ניקוי פרקט לא נכון עשוי להוביל לנזקים כבדים יותר. 

ניקוי פרקט במשרד – איך עושים את זה?

לצד היתרונות הרבים לפרקטים – אחד החסרונות המרכזיים שאנשים מתמודדים זה כל הנוגע לתחזוקה והניקיון שלו. בשגרה ניתן להעביר טאטוא קל, שואב אבק ומטלית לחה עם חומר שמותאם לעץ וליהנות ממראה נקי. אך לאחר שיפוץ פעמים רבות יש קושי להחזיר את המראה הזוהר והנקי לריצוף העץ שלנו. לפני שאתם רצים לקנות את התכשירים היקרים ביותר בשוק חשוב להבין ולאפיין את סוג הבעיה שלכם ובהתאם להתאים לה פתרון – ישנם סוגים רבים של פרקטים ולכל אחד נצטרך להתאים את הטיפול הייחודי לו כדי לא לפגוע באיכותו ולהחמיר את המצב. הטיפול במקרים קלים הוא טאטוא ושאיבת המקום ולאחר מכן ביצוע שטיפה זהירה עם חומר ניקוי שמותאם לסוג הפרקט שלכם. את השלב הזה יש לבצע בזהירות כיוון שיותר מדי מים עלולים לגרום לעץ להתנפח. לאחר מכן השלב האחרון הוא הסרת הכתמים העקשנים עם מטלית מיוחדת לפרקט ושפשוף עדין, רק במקרים קיצוניים יש לבצע שימוש בפעולת גירוד ומוטב לעשות זאת עם כלי עץ.

אם תהיתם איך מנקים פרקט, אתם צריכים להבין קודם כל שמדובר בתהליך מורכב, לכן העצה שלנו היא להיעזר באנשי מקצוע שיוכלו לבצע אתה התהליך בדרך המהירה והמדויקת ביותר. אנשי מקצוע ידעו כיצד לנקות את הכתמים מבלי לגרום נזק בלתי הפיך לפרקט שלכם.

ניקוי פרקטים אחרי שיפוץ? אל תתפשרו ובחרו באנשי מקצוע מנוסים!

למרות שניקוי פרקט אחרי שיפוץ עשוי להישמע כמו משימה פשוטה ביחס לשיפוץ – אנחנו מציעים לכם לא לנסות לחסוך על זה, כיוון שזה עשוי לעלות לכם ביוקר בהמשך...כדי שתוכלו ליהנות מראש שקט ולהשתמש בפרקט שלכם עוד שנים ארוכות, צרו קשר עם חברת ניקיון ואחזקה של משרדים, הם כבר ידאגו להציע לכם פתרונות שמותאמים לכם אישית ובמחירים נוחים.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: