לפרטים והצעת מחיר

כל חלון וכל זכוכית צריכים להישמר נקיים ומבריקים

חשיבות החלונות בכל מרחב מודרני ברורה ומובנת לכל מי שעוסק בתחום העיצוב, ולמעשה גם לכל אחד מאתנו מבלי להיות אנשי המקצוע. החלון הוא האלמנט שפותח את הפנים לחוץ, מכניס אור טבעי ואוויר מבחוץ, והאסתטיקה שלו משפיעה באופן משמעותי על איכות השהייה במרחב הפנימי. הדבר נכון, כמובן, כל עוד הוא נשמר נקי, מאחר וחלון מלוכלך יכול להיות מפגע של ממש ולפגום באיכות החיים שלנו במקום לתרום לה. לכן, יש לבצע ניקוי חלונות יסודי באופן קבוע בשביל לשמור על הסביבה הנעימה שלנו. עם זאת, לא כל אחד יודע לנקות זכוכית של חלון בצורה יעילה וטובה.

בכדי לנקות חלונות היטב יש להשתמש בחומרים המתאימים

ראשית, בכדי לבצע ניקוי זכוכיות בצורה נכונה יש להשתמש בחומרים הנכונים למטרה זו. בניגוד לרצפה שאותה אפשר לשטוף באופן כללי עם מים וסבון לשימוש כללי, הרי שחלונות עשויים זכוכית הם שקופים, וניקוי שלהם עם חומר לא מתאים יכול להשאיר סימן ואף לגרום לנזק. לכן יש להשתמש אך ורק בחומרי ניקוי המתאימים באופן ספציפי לזכוכיות – בין אם מדובר בחלון ביתי קטן ובין אם בחלונות גדולים במיוחד.

איך להקות חלונות מבלי לגרום נזק לזכוכית

לא רק חומרי ניקוי – גם הכלים הם חשובים ביותר

חומרי הניקוי הם חלק אחד מתורת ניקוי החלון, אך בשביל להשתמש בהם יש צורך בכלי ניקוי יעילים שונים. ניקוי של זכוכית באופן כללי ושל חלונות בפרט צריך להתבצע כך שנסיר ונשטוף מהם אבק קיים ורק לאחר מכן נבריק אותם עם חומרי הניקוי,  שכן אחרת האבק יימרח ויישארו סימנים. בניקוי מקצועי של חלונות גדולים יש בדרך כלל חומרים לשטיפה ולגריפה, אך גם כאשר אתם מנקים חלון ביתי כדאי ראשית לשטוף אותו באופן ספציפי, ולאחר מכן לעבור עליו עם חומר ניקוי ועם נייר עיתון או נייר סופג.

כיצד מנקים היטב חלונות משרדיים וחלונות גבוהים?

ניקוי חלונות משרדיים הוא כבר משימה שונה, בעיקר משום שהם בדרך כלל יהיו בבניינים רבי קומות, במקומות שאי אפשר להגיע אליהם ולנקות אותם בצורה נוחה מתוך המבנה. במצבים כאלה יש להשתמש בציוד מקצועי ולבצע ניקוי של החלונות בסנפלינג מגג המבנה, או להשתמש במנופי הרמה או במעליות חיצוניות בכדי להגיע לחלק החיצוני של החלון מכיוון מטה. כך ניתן לנקות אותם היטב עם חומרים וכלים מתאימים. במצב זה, כמובן שיש לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בניקוי חלונות, וספציפית בפתרונות ניקוי חלונות משרדיים בגובה.

עם ניקוי יסודי בידי אנשי מקצוע – אפשר להיות בטוחים באיכות הניקיון

כמו כל סוג אחר של ניקיון, בין אם מדובר בסביבה משרדית בגורדי שחקים ובין אם בסביבה ביתית – כשאתם רוצים להגיע לרמה הגבוהה ביותר של ניקיון, עליכם לשכור שירות מקצועי בתחום. כשהדבר נוגע לחלונות וזכוכיות – הדבר נכון פי כמה, ובמקרים מסוימים הדרך הטובה ביותר היא לפנות לחברה עם ציוד מקצועי ובטיחותי לניקוי חלונות איכותי.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: