לפרטים והצעת מחיר

איך לנקות ברזים ולשמור עליהם לטווח ארוך

ברזים משמשים אותנו במטבח, בחדר האמבטיה ובחדר השירותים. יש מגוון גדול של דגמים וצבעים. מה שכן, אין ספק שכל הברזים שיש לנו דורשים ניקוי אחת לתקופה וזאת בגלל הלכלוך המצטבר עליהם הכולל אבנית וחלודה. אז איך מומלץ לשמור על הברזים לאורך זמן ולנקות אותם כמו שצריך? אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה...

איך מנקים ברזים?

-עליכם להקפיד לנגב את הברזים לאחר השימוש. כך תוכלו למנוע כתמי אבנית.

-על מנת להילחם באבנית ועל מנת להבריק את הברזים, תוכלו להשתמש בחומץ. כל שתצטרכו לעשות הוא לקחת מטלית ולטבול אותה בתערובת של מים וחומץ. על כל כוס חומץ, תצטרכו לשים שלוש כוסות מים. לאחר שערבבתם את התערובת, יש לשפשף את הברזים עם המטלית שטבלתם בתערובת, להמתין מספר דקות ולהשלים את הפעולה על ידי שטיפה במים וניגוב במטלית יבשה. אתם לא תאמינו כמה מבריקים יהיו הבריזים שלכם.

-אם אין לכם חומץ, תוכלו לבצע את הפעולה שתוארה קודם לכן, על ידי שימוש במלח לימון.

-ניתן גם להשתמש בחומרים כימיים שונים המיועדים להסרת אבנית. ההמלצה היא להימנע משימוש בחומרים כמו אקונומיקה ובכלל חומרים שמכילים חומצות כימיות חזקות ומדוע? כי אלו יכולים לפגוע משמעותית בברק שיש לברזים.

-ניקוי ברזים יבוצע תמיד באמצעות מטלית עדינה ורכה. אין צורך להשתמש בצמר פלדה או סקוטש. אלו יגרמו לשריטות בברזים וכך גם יפגעו במראה שלהם.

-אם אתם רוצים לבצע ניקוי יסודי יותר, אז מומלץ לפרק את הברזים ואת כל החלקים שמרכיבים אותם. לאחר מכן, יש להשרות בחומץ מהול במים. ההשריה תהיה למשך חצי שעה לפחות. בסיום הפעולה, יש לשטוף היטב.

-עליכם להתייחס להנחיות היצרן בקפידה. קראו היטב את ההוראות שיש לגבי ניקיון הברזים. במרבית המקרים, הנחיות היצרן יופיעו על גבי האריזות של הברזים. במידה ואין לכם את האריזות, ניתן תמיד להתקשר ליצרן ולשאול לגבי ההנחיות.

-מלבד ניקיון של הברז, יש להקפיד גם לנקות את הכיור שנמצא סביבו. שימו לב, החומרים בהם אתם משתמשים לניקוי הברזים, אינם אותם החומרים בהם יש להשתמש על מנת לנקות את הכיור. על כן, יש לסיים לנקות את הברז עם החומרים המתאימים ולאחר מכן, להשלים את הניקוי בסודה לשתייה או חומרים ייעודים המתאימים לניקוי הכיור. קרצפו היטב את הכיור ולאחר מכן שטפו עם הרבה מים. ניתן לייבש את הכיור עם מגבת מטבח. כך כתמי המים ייעלמו והכיור יהיה מבריק ונקי.

שורה תחתונה

אם תקפידו ליישם את כל הדברים שהוזכרו לעיל, הרי שתוכלו להנות מהברזים לאורך זמן. הברזים יהיו נקיים ומבריקים. כל הפעולות שהוזכרו לעיל הן פעולות פשוטות יחסית שכל אחד יכול לבצע אותן לפחות אחת לשבוע.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: