לפרטים והצעת מחיר

 

לכל אורך ההיסטוריה של הבנייה בארץ, המעטפת של כל בניין, מה שגלוי לעין מבחוץ, עברה מספר שינויים. בעבר הרחוק היה נהוג לעטוף אותה בעיקר בטייח, לאחר מכן החלו לבצע חיפוי שנקרא שיטת השפריץ, היו גם ציפויים של פסיפס, גרנולית ועוד הכל נעשה באמצעות כבלי סנפלינג המשתלשלים מעוגן הנמצא בגג הבניין. בעשורים האחרונים עברה מעטפת הבניין מספר של שינויים, זאת בהתאם לטכנולוגיות המתפתחת והבנייה המודרנית.

בשני העשורים אחרונים ניתן לראות שמה שעוטף את הבנייה הם בעיקר אריחי שיש יפים ומרשימים. כל שוק חיפוי הבניינים בגובה ועבודות איטום קירות חיצוניים בסנפלינג משודרג כל הזמן ויש לו היצע גדול ורחב של אריחים משיש במגוון של צורות, גדלים וסוגים– החל מציפוי אבן ירושלמית, שמפאר את העיר ירושלים ועד לחיפוי  אריחי שיש שמצפים בניינים גבוהים וגורדי שחקים של חברות ובתי עסק.  

חיזוק אריחי שיש

חיזוק אריחי שיש

שיטת החיפוי שנחשבת בארץ לנפוצה יותר נקראת השיטה הרטובה, שזו שיטה שבה מחברים אריחים בשני אופנים לדפנות של הקירות מחוץ לבניין. האריחים מעוגנים על ידי חוטים של ברזל שמגלווניים לתוך רשת ממתכת מגלוונית שמוצמדת לקיר של המבנה. כמו כן, האריח מודבק לקיר עם חומרים שנקראים, מליטה וטיט, שהם חומרים שמיועדים להדבקה מסוג זה.

השיטה הזו דורשת את החומרים הספציפיים הללו ועוד היא דורשת מיומנות הדבקה על מנת שהאריחים יראו יפה ואיכותיים ובעיקר בטיחותיים. במידה וקבלן יראה לנכון לחסוך בעלויות הוא עלול לגרום למתכת להחליד במהירות, כבר לאחר כמה חורפים וכך לגרום לכל האריחים להשתחרר ולנשור. לכן יש צורך בחיזוק של האריחים הללו כל כמה זמן על מנת למנוע נפילות של אריחים וכתוצאה מכך למנוע אסון כבד. אריחי שיש נוטים ליפול ולהשתחרר מכמה סיבות כמו: הדבקה לא נקינה של האריחים, שימוש בחומר גלם מדביק לא נכון, בלאי טבעי ונזקים של שמש, עבודה שהיא לא מקצועית.

עבודות סנפלינג   

עבודות גובה בשימוש של חברת סנפלינג, כבר קיימים מספר שנים בשוק הישראלי, הם כל העת תופסים תאוצה והפכו לדבר הנוח והיעיל ביותר לכל עבודה שמתבצעת בגובה רב. כמו כן מדובר בעבודות שעולתן לא גבוהה לעומת שיטות אחרות. חשוב לוודא שכל צוות העובדים, יעברו את ההכשרה הנכונה ויהיו בעלי סמכות לבצע עבודות מסוג זה. שיהיה להם ניסיון ויכירו את כל התחום של אריחים והדבקות.

חיזוק שיש בסנפלינג

היתרון הכי בולט בחיזוקים של אריחים משיש בשיטה הנפוצה סנפלינג, הוא בכך שלא צריך להתקין לאופן העבודה שום ציוד. סנפלינג היא שיטה שחוסכת עלויות רבות וזמן בייחוד לאור העובדה שטיפול באריחים אמור להיות מידי, וזאת כדי למנוע נפילה וחס ושלום פגיעה באנשים.  

צוות המומחים שמבצעים עבודות ניקוי חלונות בסנפלינג יכולים להגיע מידית ולטפל בבעיה עצמה, כשכל מה שהם זקוקים לו הוא חבלים מיוחדים שמיועדים לסנפלינג בעיר, מיומנות וניסיון. הצוות מאובזר כבר מראש בכל מה שמבטיח עבודה בטיחותית שהיא עבודה בגובה. הוא כבר מראש דואג להגיע עם כל אמצעי בטיחות כמו קסדה, כבל, וחבלים לשלשול כבל מגג הבניין. הציוד חדש ומותאם ומיועד בדיוק למטרה הספציפית ועומד בכל תקני הבטיחות שדרושות עבור עבודות בגובה.

עבודה יעילה ונקייה

העבודה תתבצע על ידי חברה שמחזיקה צוות אנשי סנפלינג, העבודה תתבצע במהירות וביעילות הרבה כדי לחזק את כל האריחים שמועדים ליפול או להשתחרר, מה שיכול למנוע אסון ודאי. הצוות יבדוק את שאר האריחים מהגובה ובמידה ויבחין בנזקים עתידיים לאריחים אחרים, הוא ידאג לתקן את האריח, ויחסוך קריאה שנייה עתידית. 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: