לפרטים והצעת מחיר

איך לבחור חברת ניקיון לעסקים

יודע לכולם כי סביבת עבודה נקיה מועילה לעבודה שוטפת ויעילה של העובדים וכן לרושם הנוצר אצל הלקוחות והספקים. עבודה בסביבה נקיה משפרת את הריכוז, את הביצועים ויעילות העבודה כמו גם מעניקה רוגע ונחת לעובדים. 

יש כיום חברות ניקיון רבות המעניקות שירותי ניקיון למשרדים ועסקים, אך חשוב לבחור חברה מקצועית בעלת ניסיון העונה לצרכים של העסק. אז איך בוחרים חברת ניקיון לעסקים? במאמר זה נספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא.

מה הצרכים של העסק שלכם? 

לפני בחירת חברת ניקיון עצרו וחשבו מהם הצרכים לשמם את זקוקים לשירותי ניקיון. בדקו כמה חדרים יש לעסק שלכם, מה גודל השטח ומה אתם רוצים שינוקה (רצפה בלבד? חלונות וריקון פחים? וכו'). 

בנוסף לכך, חשוב להבין באיזה תדירות אתם זקוקים לניקיון בעסק שלכם. אם אתם רוצים שירות קבוע, הבינו מהו המינימום הדרוש לכם כדי לשמור על העסק נקי. אם אתם רוצים ניקיון חד פעמי מקיף, כגון ניקיון אחרי שיפוץ, בדקו מה היקף העבודה אותה תצטרכו.

לבסוף, בררו מה התקציב העומד ברשותכם לצורך ניקיון העסק. בסופו של דבר, כמו כל דבר בעסק, גם בנושא הניקיון תצטרכו לקבל החלטה של עלות אל מול תועלת.  

חברת ניקיון לעסקים- מה חשוב לברר?

ישנם מספר דברים שחשוב לוודא כשבוחרים חברה לניקיון עסקים.

  • ותק החברה- בחרו חברה בעלת ניסיון בתחום אשר תדע להתמודד עם אתגרים בעבודה ולתת מענה המבוסס על מקרי עבר. התנהלות מול חברה בעלת ניסיון והמלצות תקל על ההתעסקות העתידית שלכם עם שירותי הניקיון כאשר יצוצו אתגרים בעתיד.

  • כוח אדם וכלי ניקיון מתקדמים- חשוב לוודא כי לחברה יש כוח אדם קבוע ומיומן. כמו כן, חשוב לוודא כי לחברה יש ציוד ניקיון מתקדם המאפשר לעובדים שלה לבצע את העבודה בצורה טובה ומהירה

  • פיקוח על העובדים- בדקו אם החברה מבצעת פיקוח על העובדים שלה בעת העבודה. בנוסף לכך, במידה והעובדים מגיעים לנקות את המשרד בערב או בבוקר לפני העובדים, בררו אם מנהל חברת הניקיון מכניס אותם ואחראי על הפתיחה או שמא זהו אדם מטעמכם.

  • זמינות העבודה- אם  אתם צריכים שירות ניקיון 24\7 חשוב לברר כי החברה יכולה לספק לכם שירות כזה. אם העסק שלכם נמצא בפתח תקווה וסביבתה רצוי להעסיק את שירותיה של חברת ניקיון בפתח תקווה שתהיה קרובה וזמינה לעבודה בכל שעות היממה. 

סיכומו של דבר

בחירת חברת ניקיון אומנם נראית כמו משימה שולית אך בחירה נכונה תחסוך לכם התעסקות מיותרת בהתנהלות מול חברת הניקיון בהמשך הדרך. 

חשוב לזכור כי סביבת עבודה נקייה מזמינה יותר, והופכת את העבודה למהנה ופרודוקטיבית יותר. לכן בין אתם זקוקים לשירות ניקיון משרדים בתל אביב או שיש לכם עסק קטן ומשפחתי, הבינו מהם הצרכים שלכם, מהו התקציב העומד לרשותכם ובחרו את החברה המתאימה לכם ביותר. 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: