לפרטים והצעת מחיר

מוצרי ניקיון הינם מוצרים הדורשים אחסון ראוי והולם. פעמים רבות, מדובר בחומרים כימיים המסוכנים לאדם ולכן, האחסון שלהם דורש תשומת לב יתרה, עם דגש למקום האחסון עצמו ומיקומם. במאמר זה נפרט כיצד לשמור על עצמנו ועל מוצרי הניקיון שלנו טוב יותר.

פסח הגיע ועמו הניקיונות

ניקיון זה חלק מאתנו. ניקיון הגוף וניקיון הסביבה בה אנו חיים ועובדים, הינם חשובים ביותר ומשפיעים על בריאותנו הגופנית והנפשית כאחד. לא סתם רבים מתייחסים לחג הפסח כחג הניקיונות. מלבד הניקוי הפיזי, רבים רואים במעשה כניקוי לנפש. כך או כך, ניקיון עושה לנו טוב. אך יחד עם זאת, עלינו לדעת כיצד להשתמש במוצרי הניקיון שלנו בצורה נכונה או לקבל שירותי ניקיון, בל נפגע בעצמנו.

אחסון מוצרי ניקיון

חומרים מסוכנים

כולנו יודעים שכשמדובר בתחום ניקיון משרדים, עלינו להשתמש בחומרים כימיים, שחלקם נחשבים מסוכנים, לחיטוי וטיהור מושלם של האזור. אותם חומרים אפקטיביים ביותר במלאכת הניקיונות ולאחר השימוש הבית מנצנץ, מסודר וקורן – כפי שאנו אוהבים לראות. כשמדובר בבתים הפרטיים שלנו, אחסון חומרי הניקיון מתבצע בדרך כלל מתחת לכיור במטבח או במחסן הפרטי שלנו, אזורים הנחשבים ל"תקינים" לאחסון, אך כמובן שעלינו לדאוג לקרוא את הוראות השימוש והאחסון של כל החומרים השונים.

עסק אחר לגמרי

אך מה קורה כשמדובר במשרדים או עסקים גדולים? כאן אופן הטיפול בחומרי הניקיון הוא שונה בתכלית. מדובר בחללי עבודה גדולים עד ענקיים, שכאמור חומרי הניקיון "הפשוטים" של ביתנו כמובן שלא יספיקו עבורם. לכן, במקרים מסוג זה, משתמשים במכלי ניקוי גדולים, המכילים בתוכם חומרים כימיים לניקוי וחיטוי כלל האזורים בעסק. כמובן שכל משרד דורש את רמת הניקיון שלו בהתאם לגודלו.

יש לך חומרי ניקיון בעסק? דאג לרישיון

כל בעל עסק המחזיק ברשותו חומרים כימיים לניקיון, מחויב על פי חוק לדאוג לרישיון עסק לאחסון חומרי ניקיון. כיוון שמדובר בחומרים מסוכנים, כאן נכנס לתמונה גם המשרד לאיכות הסביבה, שדואג לשלוח נציגים מטעמו לבדוק את כמות החומרים המסוכנים, מקום אחסונם ואילו אמצעי זהירות ופיקוח ננקטים והכל, תחת התקנים המחמירים ביותר. עסק שלא יעמוד בתנאים אלו, רישיון העסק שלו ייפסל.

אחסון גרוע של חומרי הניקיון עלול להוביל לאסון הומניטרי וסביבתי חמור ביותר. שריפה, זיהום קרקע ומי תהום הם רק ההתחלה. פיזור החומר באוויר, עלול לגרום לפיצוץ ולמחלות חשוכות מרפא, עד כדי מוות, לכל הבא במגע, פיזי או דרך הנשימה, עם החומרים המסוכנים. לכן יש החמרה בתקנים לכל בעלי העסק למיניהם, בקבלת רישיון לאחסון חומרי ניקיון והיתר מיוחד לרעלים.

תן למומחים לדאוג לניקיון       

דוגמא לאחסון נכון של חומרי ניקיון בעסקים גדולים, הוא מיקום החומרים בתוך מעצרות, כך שבמידה והחומר הנוזלי נשפך, הוא לא מתפשט על הרצפה, אלא נשאר בתוך המעצרה. את העובדה הזו מכירים היטב חברות הניקיון השונות ולכן, כשמדובר בניקוי וחיטוי המשרד או העסק, מומלץ מאוד לפנות לחברות מקצועיות בעלות היתרים ורישיונות תקפים לשימוש בחומרי ניקיון הנחשבים רעילים.   

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

מבין לקוחותינו

מעוניינים בשירותינו?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: